Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Targi REHABILITACJA

Interservis Sp. z o.o.
Targi REHABILITACJA

18-20 września 2014 r. Hala EXPO Łódź, al. Politechniki 4 

Targi REHABILITACJA to największy w Polsce przegląd oferty branżowej. Dwieście szesnaście firm z ośmiu państw zaprezentuje nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla szpitali, ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej, gabinetów medical SPA.

To również doskonała okazja do testowania profesjonalnego wyposażenia oraz odpowiedzi na pytanie jaka będzie rehabilitacja przyszłości.

Rewolucyjny egzoszkielet, rehabilitacja w wymiarze 3D, nowatorskie terapie, które pomagają powrócić do zdrowia i odzyskać sprawność – to oferta tegorocznej wystawy.

Organizator przygotował interesujący program warsztatów, seminariów i konferencji z myślą o specjalistach, a także służących samodzielnej rehabilitacji. W programie m.in. konferencja nt. stopy cukrzycowej, warsztaty wykorzystujące gry rehabilitacyjne, place zabaw i siłownie dla osób niepełnosprawnych. Interesująco zapowiada się cykl warsztatów poświęconych nowoczesnym koncepcjom terapeutycznym w fizjoterapii. W programie targów można uczestniczyć po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.rehabilitacja.interservis.pl