Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

A.M.G. Finanse doradza Dyrekcji Szpitala Polikliniki MSW w Olsztynie

A.M.G. Finanse | 2014-07-08
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (MWS) z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie podpisał umowę o współpracy z A.M.G. Finanse, firmą świadczącą usługi doradcze dedykowane sektorowi ochrony zdrowia. Przedmiotem umowy jest doradztwo w procesie czynności restrukturyzacyjnych.

Umowę z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (MWS) z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie podpisano 3 lipca 2014 r.

Z dumą możemy podkreślić, że to już kolejny podmiot zarządzany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, które zdecydowało się na współpracę z nami. Razem z pełniącą obowiązki dyrektora polikliniki Panią Brygidą Kondracką dołożymy wszelkich starań, aby bieżące funkcjonowanie szpitala odbywało się z korzyścią dla pacjentów, a sytuacja i kondycja finansowa szpitala w krótkiej perspektywie poprawiała się” – stwierdził Tomasz Kopiec, Prezes Zarządu A.M.G. Finanse Sp. z o.o.

W ramach zawartej umowy Poliklinika MSW w Olsztynie otrzyma analizę działalności podstawowej placówki, obejmującą zarządzanie wymagalnymi i niewymagalnymi zobowiązaniami publicznoprawnymi.


A.M.G. Finanse Sp. z o.o. – lider na rynku wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zakresie doradztwa w zarządzaniu oraz restrukturyzacji naprawczej Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej od 8 lat realizuje misję kształtowania optymalnej formy funkcjonowania publicznych jednostek ochrony zdrowia umożliwiającej dynamiczne reagowanie na zmieniające się uwarunkowania prawne oraz rynkowe. Spółka wdraża kompleksowe strategie funkcjonowania SPZOZ czy NZOZ oraz wprowadza rozwiązania, których celem jest naprawa gospodarki finansowej szpitali m.in. poprzez racjonalizację kosztów działalności bieżącej. Atutem A.M.G. Finanse jest doświadczenie w zarządzaniu szpitalami oraz osobista odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie czynności restrukturyzacyjnych w ponad 30 publicznych jednostkach ochrony zdrowia. Z usług korzystają szpitale Ministerstwa Zdrowia, MSWiA, wojewódzkie, powiatowe oraz miejskie. Zespół tworzą pracownicy naukowi czołowych wyższych uczelni państwowych, dyrektorzy zrestrukturyzowanych szpitali, prawnicy, przedstawiciele sektora bankowego, audytorzy, biegli rewidenci, rzeczoznawcy majątkowi, lekarze, farmaceuci oraz specjaliści zamówień publicznych.

Brak tagów