Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sympozjum fizjoterapeutyczne „Staw kolanowy”

CEMED
5 września 2014 w Warszawie odbędzie się sympozjum fizjoterapeutyczne „Staw kolanowy”. Organizatorami wydarzenia są CEMED oraz Carolina Medical Center

Sympozjum skierowane jest głównie do osób pracujących ze sportowcami  -  fizjoterapeutów, lekarzy ze specjalizacją z rehabilitacji, lekarzy ortopedów, trenerów przygotowania motorycznego.

Tematyka związana z kolanem poruszana na spotkaniu jest szeroka, np. diagnostyka obrazowa i funkcjonalna – dlaczego dobry fizjoterapeuta powinien umieć interpretować te wyniki; postępowanie zachowawcze i pooperacyjne – czyli jak skutecznie pomóc pacjentowi i jednocześnie nie zepsuć dokonań chirurga; wykorzystania wiedzy osteopatycznej w leczeniu stawu kolanowego. 

Takie podejście odzwierciedla holistyczne podejście do opieki nad pacjentem reprezentowane przez fizjoterapeutów z Carolina Medical Center.

Wśród prowadzących są lekarze mający kontakt ze sportowcami w codziennej praktyce, m.in. lekarz Robert Śmigielski, który współpracował z najwybitniejszymi polskimi zawodnikami. 

Ciekawym punktem sympozjum będą unikalne materiały filmowe i zdjęciowe z pokazów cadaverowych. Da to unikalną możliwość przedstawienia najnowszych informacji z zakresu anatomii i biomechaniki .

Link do programu i formularza zgłoszeniowego: