Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Ambulans kupisz przez internet

MedicalOnline.pl | 2014-06-23
Próżnia Boscarol, defibrylator, przenośny zestaw tlenowy, respirator pneumatyczny, ssak, maska aerozolowa z neublizatorem i drenem, zestaw położniczy jednorazowy, plecak reanimacyjny z ampularium, worek samorozprężalny - możliwości wyposażenia ambulansu jest bardzo dużo. Dlatego firma MEDFinance S.A., chcąc pomóc i ułatwić szpitalom dobór odpowiedniego rodzaju karetki oraz jej wyposażenia, wprowadziła internetowy „Konfigurator Karetki”. 

Wybór ambulansu przez szpitale, to czasochłonny proces, w którym musi zostać spełnionych szereg warunków, m.in. wymogi NFZ. Dlatego każda placówka przystępując do zakupu karetki, dokładnie rozważa wszystkie możliwości w zakresie marki samochodu, jego funkcjonalności i opcji wyposażenia, w tym przede wszystkim w sprzęt medyczny, a także ceny. Cała procedura zakupu może trwać zaledwie 30 dni, kiedy to szpital dokładnie wie, jaki ambulans, chce zakupić. Jednak standardowo od decyzji o zakupie, do jej realizacji upływa około 3 miesięcy. Zdarzają się też przypadki, gdzie szpital np. rok czy dwa lata rozważa, jaki typ ambulansu zakupi. Nie wynika to z ich złej organizacji pracy, czy skomplikowanych procedur zakupu. Po prostu, modeli ambulansów i opcji ich wyposażenia jest tak dużo, że samo porównanie ofert może zająć kilka, a nawet kilkanaście tygodni.

Wyklikać karetkę 
Konfigurator Karetki, przygotowany przez MEDFinance S.A., został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które z ramienia szpitala odpowiedzialne są za wybór i zakup ambulansu. Dzięki temu rozwiązaniu, mogą one w jednym miejscu zapoznać się z ofertami karetek i opcjami wyposażenia dostępnych w ofercie MEDFinance S.A. Dodatkowo, każdy zamawiający widzi od razu koszty wybranej karetki i koszt wyposażenia. Obok szczegółowej charakterystyki ambulansu, w konfiguratorze dostępne są informacje o opcjach finansowania wybranego modelu. Tutaj zamawiający mają do wyboru sprzedaż ratalną lub leasing finansowy i od razu mogą porównać wysokość rat, w zależności od wybranego okresu finansowania. 

Konfigurator Karetki, to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce. – Projektując narzędzie, które pomoże, a także będzie edukować zamawiających na temat możliwości wyposażenia sprzętowego, skorzystaliśmy z doświadczeń dealerów samochodowych. Jednak u nas klient nie wybiera koloru nadwozia, mocy silnika, czy rodzaju skrzyni. W naszym konfiguratorze zamawiający znajdą kompleksową informację na temat opcji sprzętu medycznego dostępnego w ofercie MEDFinance, ceny różnych modeli karetek oraz ofertę w zakresie finansowania.  Niewątpliwie Konfigurator Karetki przyspieszy proces decyzyjny, bowiem szpital w kilku kliknięciach, dostanie pełną ofertę. Narzędzie to ma ułatwić szpitalom decyzję o wyborze konkretnego modelu i sprzętu, bowiem dzięki konfiguratorowi placówki medyczne będą mogły się wcześniej przygotować do procedury zakupu – wyjaśnia Rafał Adler z MEDFinance S.A.

Dodatkowo, firma uzupełniła ofertę o możliwość jazdy próbnej wybranego modelu, a także prezentację u klienta. Konfigurator dostępny jest na stronie www.medambulans.pl.

Tagi: MEDFinance