Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Zespół A.M.G. Finanse i AMG Centrum Medyczne z nowym ekspertem

A.M.G. Finanse | 2014-06-02

1 czerwca 2014 r. do zespołu ekspertów spółek z grupy AMG dołączył dr Jerzy Szebla. W A.M.G. Finanse objął funkcję Dyrektora Medycznego i odpowiadać będzie za budowanie strategii medycznych oraz realizację usług doradztwa i restrukturyzacji naprawczej świadczonych na rzecz publicznych szpitali i ich podmiotów tworzących.
W AMG Centrum Medyczne, wspólnie z dr Markiem Wójtowiczem, będzie odpowiedzialny za budowę wieloletniej polityki rozwoju medycznego spółki i jej placówek oraz za nadzór procesu budowy infrastruktury medycznej Szpitala im. Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej.

Jednocześnie dr Szebla, swoją wiedzą i doświadczeniem lekarza zabiegowego, wspierać będzie zespół Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej, prowadzonego przez AMG Centrum Medyczne.

Bardzo cieszymy się z faktu, że dr Jerzy  Szebla podejmie współpracę ze spółkami z grupy AMG. Wierzymy, że jego wszechstronna wiedza, jak i bogate doświadczenie jako lekarza, wykładowcy akademickiego, dyrektora medycznego i naczelnego, znacząco wzmocnią nasz zespół, przyczyniając się do dalszych sukcesów.” – mówi Tomasz Kopiec, Prezes Zarządu A.M.G. Finanse Sp. z o.o. oraz AMG Centrum Medyczne.

Dr Jerzy Szebla to specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Szpitalem i Administracji Zdrowiem Publicznym na Wydziale Nauk o Zdrowiu Instytutu Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od początku pracy zawodowej do 2001 pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Rafała w Czerwonej Górze. W 2001 objął stanowisko Zastępcy Dyrektora tego szpitala, na którym to stanowisku po wygranym ponownym konkursie w roku 2008 pracował do 31 stycznia 2014, zachowując kontakt zawodowy z oddziałem chirurgicznym. Od 14 września 2012 do18 stycznia 2013 pełnił natomiast obowiązki Dyrektora szpitala w Czerwonej Górze. W okresie wieloletniej pracy w tym szpitalu współtworzył program jego rozwoju oraz nadzorował przebieg budowy i wyposażania nowej infrastruktury, w tym nowoczesnego bloku operacyjnego.

„Grupa AMG w swojej działalności od zawsze stawiała na najlepszych ekspertów, których systematycznie pozyskiwała i ciągle stara się pozyskiwać do swojego zespołu. Dzięki temu nasi pacjenci i klienci mają pewność najwyższej jakości świadczonych przez nas usług medycznych i doradczych. ” – podsumowuje Tomasz Kopiec.

 

 

 

A.M.G. Finanse Sp. z o.o. – lider na rynku wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zakresie doradztwa w zarządzaniu oraz restrukturyzacji naprawczej Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Od 8 lat realizuje misję kształtowania optymalnej formy funkcjonowania publicznych jednostek ochrony zdrowia umożliwiającej dynamiczne reagowanie na zmieniając esię uwarunkowania prawne oraz rynkowe. Spółka wdraża kompleksowe strategie funkcjonowania SPZOZ czy NZOZ oraz wprowadza rozwiązania, których celem jest naprawa gospodarki finansowej szpitali m.in. poprzez racjonalizację kosztów działalności bieżącej. Atutem A.M.G. Finanse jest doświadczenie w zarządzaniu szpitalami oraz osobista odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie czynności restrukturyzacyjnych w ponad 30 publicznych jednostkach ochrony zdrowia. Z usług korzystają szpitale Ministerstwa Zdrowia, MSWiA, wojewódzkie, powiatowe oraz miejskie. Zespół tworzą pracownicy naukowi czołowych wyższych uczelni państwowych, dyrektorzy zrestrukturyzowanych szpitali, prawnicy, przedstawiciele sektora bankowego, audytorzy, biegli rewidenci, rzeczoznawcy majątkowi, lekarze, farmaceuci oraz specjaliści zamówień publicznych.

AMG Centrum Medyczne Sp. z o.o. – podmiot powołany przez A.M.G. Finanse Sp. z o.o. w celu prowadzenia działalności leczniczej Szpitala Powiatowego w Rykach oraz Szpitala w Rawie Mazowieckiej.

Brak tagów