Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Dentalmentor.pl - w służbie zdrowia

MedicalOnline.pl | 2014-05-24
Serwis dentalmentor.pl to miejsce poświęcone lekarzom stomatologom, którzy chcą nie tylko doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, ale także pragną podzielić się swoim doświadczeniem z innymi specjalistami. Portal daje możliwość permanentnego podnoszenia kwalifikacji, dzięki czemu jego użytkownicy będą mogli jeszcze skuteczniej pomagać swoim pacjentom i każdego dnia dbać o zdrowie ich zębów i piękny uśmiech. Fundamentem strony internetowej jest platforma edukacyjna, dająca możliwość uczestniczenia w szkoleniach online, prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie stomatologii. Każda lekcja zawiera skrupulatnie opracowany materiał, który użytkownik może przeanalizować i przyswoić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, co pozwala zaoszczędzić czas i daje szerokie możliwości planowania dnia pracy.

Efektywna nauka w zaciszu własnego domu

Na platformie dentalmentor.pl można znaleźć szereg interaktywnych kursów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, ortodoncji, chirurgii i implantologii. Lekarz biorący udział w szkoleniu otrzymuje zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo, a także dostaje określoną ilość punktów szkoleniowych, dzięki czemu uzyska możliwość rozwoju zawodowego bez konieczności dojazdu na miejsce wykładów. Podczas kursów prezentowane są najnowocześniejsze techniki i sprzęt stosowany w renomowanych gabinetach stomatologicznych. Teoria wzbogacona prezentacjami video pomoże szybko i bezproblemowo przyswoić wiedzę i zwiększy efektywność pracy lekarza. Portal internetowy dentalmentor.pl oferuje także szereg artykułów, precyzyjnie opisujących najnowsze odkrycia stomatologii, które bez wątpienia staną się pomocne w codziennej praktyce.

Dentalmentor.pl - wirtualne miejsce spotkań lekarzy stomatologów

Rejestracja w serwisie internetowym dentalmentor.pl niesie ze sobą szereg korzyści dla każdego użytkownika. Obok fachowych kursów edukacyjnych i artykułów tematycznych, na portalu funkcjonuje forum, będące wirtualnym miejscem spotkań stomatologów z całej Polski. To doskonały sposób, aby podzielić się swoją wiedzą z kolegami stykającymi się na co dzień z podobnymi problemami, lub zasięgnąć ich opinii w przypadku wyniknięcia jakichkolwiek wątpliwości podczas pracy. Pomocą służy ponadto Rada Ekspercka, czyli sztab doświadczonych lekarzy którzy na stałe współpracują z serwisem i w każdej chwili są gotowi udzielić porad, czy konsultacji. Skomplikowane przypadki medyczne można z kolei przedyskutować z innymi specjalistami w ramach Konsylium Stomatologicznego. Doskonałym rozwiązaniem, ułatwiającym objaśnienie problemu jest możliwość załączania zdjęć z przebiegu pracy. Serwis internetowy daje zalogowanym użytkownikom możliwość stworzenia wizytówki swojego gabinetu, co sprawia, że każdy pacjent będzie mógł bez problemu uzyskać nie tylko adres placówki, ale także informacje na temat lekarzy w niej pracujących i godzin ich pracy.