Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ENEL-MED otworzył nową przychodnię na warszawskiej Pradze

MedicalOnline.pl | 2014-05-05
ENEL-MED otworzył nową przychodnię na warszawskiej Pradze

5 maja 2014 r. na prawobrzeżu rozpoczęła działalność kolejna wielospecjalistyczna placówka Centrum Medycznego ENEL-MED. Oddział Promenada mieści się w Centrum Handlowym Atrium Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75c. Wszechstronny charakter dostępnych specjalizacji gwarantuje kompleksową opiekę medyczną zapewniającą wygodę, szybkość obsługi oraz bezpieczeństwo.

„Sześć naszych placówek znajduje się po lewej stronie Wisły, jedna w północnej części prawobrzeża. Wybór Pragi-Południe jako miejsca, w którym powstanie nowy oddział, był zatem oczywisty – Oddział Promenada pozwala dopełnić naszą obecność na mapie Warszawy, a tym samym ułatwić dostęp do usług klientom zamieszkującym tę część stolicy” – tłumaczy Adam Rozwadowski, Prezes Centrum Medycznego ENEL-MED.

Oddział  Promenada to trzecia, po Oddziałach Arkadia i Blue City, lokalizacja Premium, gwarantująca łatwy dojazd i miejsca parkingowe. Placówka o powierzchni 1,5 tys. mkw. oferuje pacjentom zróżnicowany wybór konsultacji specjalistycznych dla dzieci i dorosłych (m.in. ortopedia, kardiologia, ginekologia czy dermatologia), a także szeroki zakres konsultacji i zabiegów w ramach pediatrii (m.in. neonatologia). W Promenadzie można także skorzystać z bogatej oferty rehabilitacji oraz diagnostyki (USG, EKG, echo serca, RTG stomatologiczne).

Pacjenci Oddziału Promenada mogą również liczyć na pełny zakres usług stomatologicznych: od diagnostyki i stomatologii zachowawczej poczynając, poprzez chirurgię stomatologiczną czy leczenie dysfunkcji narządu żucia, na protetyce, implantologii i stomatologii estetycznej kończąc.

„Zależy nam na zachowaniu wysokich standardów przyjęć pacjentów i dostępności oferowanych usług, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej przychodni w Warszawie. Zatrudniamy w niej najlepszych lekarzy specjalistów, a wśród nich – co ważne – lekarzy operatorów z obu szpitali ENEL-MED. Nowoczesny punkt pobrań połączony z gabinetami zabiegowymi zapewnia maksymalną intymność i szybkość obsługi, które pacjenci wymieniają w badaniach satysfakcji jako najważniejsze atuty naszego Centrum” – dodaje prezes Rozwadowski.

Oddział Promenada jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 21:00 oraz w sobotę w godz. 8:00 – 15:00. To dziesiąta placówka ENEL-MED w stolicy. ENEL-MED posiada też w Warszawie dwa szpitale: ortopedyczno-neurochirurgiczny Szpital Centrum oraz wielospecjalistyczny Szpital Zacisze.

Tagi: ENEL-MED