Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Zbliża się Konferencja „Infrastruktura sieciowa w branży medycznej”. Ostatnie dni rejestracji!

MedicalOnline.pl | 2014-03-21
Zbliża się Konferencja „Infrastruktura sieciowa w branży medycznej”. Ostatnie dni rejestracji!

Już 27 marca br. w Warszawie odbędzie się wydarzenie skierowane głównie do przedstawicieli placówek medycznych. Konferencja „Infrastruktura sieciowa w branży medycznej” jest bezpłatnym spotkaniem, podczas którego eksperci z branży IT opowiedzą o potrzebie zinformatyzowania szpitali. Związane jest to z tym, że w najbliższych latach czeka je prawdziwa e-rewolucja.

Wprowadzenie profesjonalnego zarządzania siecią, elektroniczny obieg dokumentów, e-recepty i internetowe konta pacjentów wymagają odpowiedniego przygotowania. Eksperci z branży IT w czwartek, 27 marca w trakcie Konferencji „Infrastruktura sieciowa w branży medycznej” przybliżą kwestię zastosowania urządzeń sieciowych w środowisku szpitalnym. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ADGAR OCHOTA w Warszawie. Jak zapewniają organizatorzy – są jeszcze wolne miejsca. Rejestracja potrwa do 25 marca. 

O najnowszych rozwiązaniach z branży IT
Konferencja organizowana jest głównie z myślą o przedstawicielach placówek medycznych w tym: ZOZ-ów, NZOZ-ów, SPZOZ-ów oraz innych podmiotów z sektora opieki zdrowotnej. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się: Marcin Pachla z Contica Solutions, Jakub Sobek z Linc Polska Sp. z o.o. oraz Marcin Dąbrowski i Paweł Pilewski z firmy Microsens. – Nasze spotkanie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się m.in.: dlaczego szpitale powinny posiadać własną sieć WiFi oraz jak ją poprawnie zabezpieczyć. W związku ze zmianami w polskim prawie, będziemy chcieli także przybliżyć temat ochrony wrażliwych danych pacjentów – tłumaczy Joanna Gajewska, Dyrektor ds. handlowych Contica Solutions. Cały program spotkania dostępny jest na stronie: www.contica.pl/infrastruktura-sieciowa-w-branzy-medycznej/program/

Ostatnie wolne miejsca!

Konferencja jest wydarzeniem bezpłatnym, dlatego o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wystarczy, że zainteresowane osoby zarejestrują się poprzez formularz elektroniczny: www.contica.pl/infrastruktura-sieciowa-w-branzy-medycznej/formularz-zgloszeniowy

Organizatorem spotkania jest CONTICA Solutions, MICROSENS oraz Linc Polska. Partnerem wydarzenia jest firma BMM. Patronat medialny nad Konferencją objęli CRN, erp-view.pl, erp24.pl, magazynit.pl, OPENMEDIAGROUP, medipment.pl, medicalonline.pl oraz Cyfrowy Urząd.

Więcej na temat Konferencji znaleźć można pod adresem: www.contica.pl/infrastruktura-sieciowa-w-branzy-medycznej