Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Jak zapewnić pacjentom bezpieczeństwo w szpitalach?

MedicalOnline.pl | 2014-03-03
Jak zapewnić pacjentom bezpieczeństwo w szpitalach?

Znamy program Konferencji „Infrastruktura sieciowa w branży medycznej

XXI wiek w medycynie to zarówno nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia, jak i ogromny postęp technologiczny. Nowe metody leczenia, innowacyjne badania laboratoryjne oraz profesjonalna infrastruktura systemowa to tylko kilka zagadnień, które zostaną poruszone podczas Konferencji „Infrastruktura sieciowa w branży medycznej”. Wydarzenie odbędzie się 27 marca br. w Centrum Szkoleniowym ADGAR OCHOTA w Warszawie. 

W najbliższych latach szpitale czeka prawdziwa rewolucja – elektroniczny obieg dokumentów, e-recepty i internetowe konta pacjentów. Na to, aby każda placówka medyczna była tak wyposażona, musimy jeszcze poczekać. Nie ulega jednak wątpliwości, że do tych zmian trzeba się przygotować. O e-rewolucji polskich szpitali usłyszymy już 27 marca br. podczas Konferencji „Infrastruktura sieciowa w branży medycznej”, która odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ADGAR OCHOTA w Warszawie. 

– Coraz częściej w mediach pojawiają się doniesienia o wycieku historii choroby, czyli tzw. danych wrażliwych. Nasze spotkanie ma pokazać, że wraz z rozwojem placówek medycznych konieczne jest także zabezpieczenie wszystkich informacji o pacjencie – mówi Joanna Gajewska, Dyrektor ds. handlowych Contica Solutions. 
  
Znani prelegenci i rozwiązania z branży IT
Spotkanie skierowane jest głównie do przedstawicieli placówek medycznych w tym: ZOZ-ów, NZOZ-ów, SPZOZ-ów oraz innych podmiotów z sektora opieki zdrowotnej. W trakcie tego wydarzenia eksperci z branży IT opowiedzą o zastosowaniu urządzeń sieciowych w środowisku szpitalnym. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się: Marcin Pachla – specjalista ds. sieci WLAN, Jakub Sobek z Linc Polska Sp. z o.o. oraz Marcin Dąbrowski i Paweł Pilewski z firmy Microsens. Podczas prezentacji zostanie wyjaśnione m.in.: dlaczego szpitale powinny posiadać własną sieć WiFi oraz jak ją poprawnie zabezpieczyć.  

Cały program wydarzenia dostępny jest na stronie: www.contica.pl/infrastruktura-sieciowa-w-branzy-medycznej/program/

 
Potwierdź swoją obecność!
Konferencja jest bezpłatna, dlatego o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wystarczy, że zainteresowane osoby zarejestrują się do 21 marca br. poprzez formularz elektroniczny: www.contica.pl/infrastruktura-sieciowa-w-branzy-medycznej/formularz-zgloszeniowy

Organizatorem spotkania jest CONTICA Solutions, MICROSENS oraz Linc Polska. Partnerem wydarzenia jest firma BMM. Patronat medialny nad Konferencją objęli CRN, erp-view.pl, erp24.pl, magazynit.pl, OPENMEDIAGROUP, medipment.pl, medicalonline.pl oraz Cyfrowy Urząd.

Więcej na temat Konferencji znaleźć można pod adresem: www.contica.pl/infrastruktura-sieciowa-w-branzy-medycznej