Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Salmed 2014 - ruszają największe w Polsce targi medyczne

ZARYS | 2014-02-11

Dzisiaj, 10 lutego 2014, ruszają w Poznaniu największe w Polsce targi sprzętu medycznego Salmed 2014. Obecnych będzie ponad 300 wystawców z 22 krajów, w tym kilkadziesiąt podmiotów z Polski. Wydarzenie potrwa do 12 lutego i odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W tym roku po raz kolejny z ekspozycją produktową pojawi się Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego ZARYS, wiodący wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla placówek medycznych. Tym razem wystawi się w pawilonie 7A na stoisku nr 7. Firma posiada w tej chwili najszerszą w Polsce ofertę jednorazowego sprzętu medycznego, a targi Salmed 2014 będą dobrą okazją, aby trafić z ofertą produktową do jeszcze szerszego grona odbiorców z Polski i zagranicy.

„Obecność ZARYS na największych w Polsce targach medycznych w Poznaniu to już tradycja naszej firmy. Doskonale wpisuje się w strategię ekspansji i rozwoju ZARYS, opartej na promocji naszych produktów i własnej marki, skierowanej do kontrahentów międzynarodowych. Dzięki temu jesteśmy już rozpoznawalną, silną marką nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo – Wschodniej.” – stwierdza Anna Stelmach, prezes zarządu Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego ZARYS Sp. z o.o.

Zarys będzie promował swoją ofertę dedykowaną dla rynków zagranicznych, czyli produkty pod marką własną, w tym sprzęt jednorazowy, materiały opatrunkowe i obłożenia pola operacyjnego. Stawia także na nowości dedykowane dla rynku krajowego, czyli przede wszystkim produkty w ramach programu "Dbamy o higienę", a także innowacyjne rozwiązanie z zakresu rękawicy medycznej - "SafeDon".

Targi stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania oferty klientom z krajów sąsiedzkich, takich jak: Litwa, Łotwa, Czechy, Białoruś, Ukraina czy Niemcy. Pozwolą także na przeprowadzenie kolejnych rozmów handlowych z rodzimymi klientami, gdyż natargach Salmed 2014 pojawi się wielu przedstawicieli szpitali, a także lokalnych dystrybutorów sprzętu medycznego.

 

Więcej informacjina temat targów Salmed 2014:

http://www.salmed.pl 

ZARYS

 

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 110 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów