Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Ruszają jedne z największych targów medycznych na świecie – Arab Health 2014

MedicalOnline.pl | 2014-01-27
W dniach 27-30 stycznia 2014 odbędzie się kolejna edycja targów Arab Health w Dubaju, jedna z największych imprez targowych w branży medycznej. Weźmie w niej udział ponad 3900 wystawców z 64 krajów, w tym z Polski.

W tym roku w polskim pawilonie pojawi się po raz pierwszy stanowisko Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego ZARYS. Chociaż firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki, na targach skupi się głównie na promocji artykułów, których jest producentem, a więc przede wszystkim na materiałach opatrunkowych i obłożeniach pola operacyjnego.

„Obecność ZARYS na Arab Health 2014 wpisuje się w strategię ekspansji naszej firmy, w której eksport jest jednym z kluczowych kierunków rozwoju. W związku z tym uznaliśmy, że niezbędna jest jeszcze większa promocja naszej marki właśnie za granicą. Jesteśmy już rozpoznawalną, silną marką w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Dlatego chcemy rozszerzyć skalę działania o perspektywiczne rynki: afrykańskie oraz Bliski Wschód.” – stwierdza Anna Stelmach, prezes zarządu Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego ZARYS Sp. z o.o.

Targi stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania oferty firmy klientom z rejonu Bliskiego Wschodu, północnej Afryki oraz Zatoki Perskiej. Pozwolą także na przeprowadzenie kolejnych rozmów handlowych z międzynarodowymi klientami pozyskanymi przez ZARYS na targach Medica w Dusseldorfie, które odbyły się w listopadzie 2013 r.