Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Ruszają jedne z największych targów medycznych na świecie – Arab Health 2014

ZARYS | 2014-01-27

W dniach 27-30 stycznia 2014 odbędzie się kolejna edycja targów Arab Health w Dubaju, jedna z największych imprez targowych w branży medycznej. Weźmie w niej udział ponad 3900 wystawców z 64 krajów, w tym z Polski.

 

W tym roku w polskim pawilonie pojawi się po raz pierwszy stanowisko Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego ZARYS. Chociaż firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dlatakiej placówki, na targach skupi się głównie na promocji artykułów, których jest producentem, a więc przede wszystkim na materiałach opatrunkowych i obłożeniach pola operacyjnego.

„Obecność ZARYS na Arab Health 2014 wpisuje się wstrategię ekspansji naszej firmy, w której eksport jest jednym z kluczowych kierunków rozwoju. W związku z tym uznaliśmy, że niezbędna jest jeszcze większa promocja naszej marki właśnie za granicą. Jesteśmy już rozpoznawalną, silną marką w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Dlatego chcemy rozszerzyć skalę działania o perspektywiczne rynki: afrykańskie oraz Bliski Wschód.” – stwierdza Anna Stelmach, prezes zarządu Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego ZARYS Sp. z o.o.

Targi stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania oferty firmy klientom z rejonu Bliskiego Wschodu, północnej Afryki oraz Zatoki Perskiej. Pozwolą także na przeprowadzenie kolejnych rozmów handlowych z międzynarodowymi klientami pozyskanymi przez ZARYS na targach Medica w Dusseldorfie, które odbyły się w listopadzie 2013 r.

 

Więcej informacji na temat targów:

http://www.arabhealthonline.comZARYS

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 110 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.


Więcej na: www.zarys.pl
Brak tagów