Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS z Paszportem do Eksportu

ZARYS | 2014-01-21

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego ZARYS została tegorocznym beneficjentem programu Paszport do Eksportu. Projekt zakłada m.in. udział ZARYS w targach, na zasadzie wystawcy lub odwiedzającego, takich europejskich wydarzeń branży medycznej, jak Rommedica (Rumunia) czy Medbaltica (Łotwa).

Wniosek o dofinansowanie w ramach Działania 6.1 POIG został oceniony pozytywnie pod kątem merytorycznym i Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego ZARYS została przyznana dotacja w wysokości 220 375,00 PLN.

Środki te zostaną wydatkowane na obecność wizerunkową marki ZARYS podczas wydarzeń branżowych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Przyznanie grantu wpisuje się w strategię rozwoju marki ZARYS, która chce jeszcze silniej zaistnieć na rynkach międzynarodowych i być postrzegana jako firma nie tylko lokalna. Dlatego uznaliśmy, że warto skorzystać z Paszportu do Eksportu, aby zintensyfikować ekspansję na dalsze rynki. – komentuje Anna Stelmach, prezes zarządu Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego ZARYS Sp. z o.o.

Projekt skierowany jest głównie do podmiotów zainteresowanych ekspansją na rynkach państw ościennych, takich jak Litwa, Łotwa, Słowacja, Rumunia, czy Czechy. Obejmuje on udział ZARYS w targach, misjach gospodarczych, wsparcie w przeprowadzeniu niezbędnych badań oraz analizie rynku.

 

 

ZARYS

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkichdziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 110 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwalana szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcejna: www.zarys.pl

Brak tagów