Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ArjoHuntleigh dla WOŚP

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. | 2014-01-14
ArjoHuntleigh dla WOŚP

Firma ArjoHuntleigh Polska Sp. z o. o. w ramach 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała sprzęt przeznaczony do opieki nad osobami o ograniczonej sprawności ruchowej. Wyroby o łącznej wartości około 40 tys zł posłużą seniorom i opiekunom w szpitalu w Katowicach oraz we Włocławku.

Wózek prysznicowy Carevo to innowacyjne rozwiązanie wspomagające toaletę pacjentów niesamodzielnych. Elektrycznie regulowana wózko-wanna pozwala na transport pensjonariusza z pokoju do łazienki oraz na jego kąpiel umożliwiając jednocześnie personelowi zachowanie prawidłowej postawy ciała w trakcie pracy.

Aktywny podnośnik pionizujący Sara 3000 jest przeznaczony do wspomaganego transportu osób o ograniczonej mobilności. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na dłużej zachować sprawność fizyczną pensjonariusza gdyż nie jest on biernym uczestnikiem procesu.

Urządzenie wspomagające przewożenie Sara Stedy to lekkie i kompaktowe urządzenie pomocne w przemieszczaniu podopiecznych. Zapewnia łatwy sposób na zachęcenie pacjentów do udziału w transferze.

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o. o. należy do Grupy Getinge, czołowego światowego producenta wyrobów medycznych. Firma oferuje szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań w zakresie opieki nad osobami o ograniczonej sprawności ruchowej. Oferowane wyroby pomagają chronić personel i podopiecznych przed urazami i przeciążeniami, które mogą wystąpić w trakcie codziennej pielęgnacji i przemieszczania.

http://www.arjohuntleigh.pl