Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sukces Roku dla Grupy Nowy Szpital

www.nowyszpital.pl | 2013-12-20
Sukces Roku dla Grupy Nowy Szpital

Szefowie Grupy Nowy Szpital, Marcin Szulwiński, prezes Zarządu i Adam Roślewski, przewodniczący Rady Nadzorczej, Menadżerami Roku w ochronie zdrowia. 

17 grudnia rozstrzygnięta została tegoroczna edycja konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia. W kategorii Menadżer Roku – placówki niepubliczne, w tym roku zwyciężyli Marcin Szulwiński i Adam Roślewski. 

W uzasadnieniu czytamy, że nagroda dla szefów GNS została przyznana za zbudowanie największej w Polsce grupy szpitali łączącej z powodzeniem misję, jaką jest dostarczanie usług medycznych i sukces ekonomiczny. „Grupa Nowy Szpital to prywatny podmiot na rynku usług medycznych realizujący zadania publiczne. Jest to wspólny projekt dwóch menedżerów ochrony zdrowia: Adama Roślewskiego i Marcina Szulwińskiego, którzy zaczęli projekt od pomysłu, w zasadzie bez kapitału i ten pomysł przekuli w sukces“ – piszą organizatorzy. 

„Grupa Nowy Szpital pokazuje, jak ważne miejsce w systemie ochrony zdrowia odgrywają nieduże placówki i jak dobrze mogą one służyć lokalnym społecznościom. Grupa Nowy Szpital osiąga dodatni wynik finansowy a zyski inwestuje w dalszy rozwój“ – czytamy dalej. 

Konkurs Sukces Roku w Ochronie Zdrowia organizowany jest przez wydawnictwo Termedia i magazyn Menadżer Zdrowia. Tegoroczna edycja odbyła się po raz piętnasty. Nagrody i wyróżnienia przyznawane są w siedmiu kategoriach. O przyznaniu wyróżnień i nagród decyduje kilkudziesięciuosobowa kapituła. W jej skład wchodzą m.in. byli ministrowie zdrowia, eksperci rynku medycznego, ekonomiści, menadżerowie ochrony zdrowia, naukowcy. 

Uroczystość wręczenia statuetek i dyplomów odbędzie się podczas gali 22 stycznia 2014 r. w Zamku Królewskim w Warszawie.  

Grupa Nowy Szpital jest największą w Polsce siecią szpitali niepublicznych świadczących usługi medyczne w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Spółka, której siedzibą jest Szczecin zarządza obecnie 13 szpitalami w województwach: lubuskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim i małopolskim.