Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Rusza największa impreza targowa branży medycznej na świecie

ZARYS | 2013-11-20

Dzisiaj, 20 listopada 2013 r. rozpoczynają się w Niemczech w Düsseldorfie największe na świecie targi sprzętu medycznego MEDICA. Obecnych będzie 4,641 wystawców z 66 krajów, w tym ponad 50 podmiotów z Polski.

W tym roku wśród wystawców z Polski pojawi się po raz pierwszy Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego ZARYS. Będzie reprezentować polską branżę medyczną na 30 m2 powierzchni wystawowej w hali 5 (E28). Obecność ZARYS na MEDICA wpisuje się w strategię ekspansji firmy, w której eksport jest jednym z kluczowych kierunków rozwoju. W związku z tym konieczna jest jeszcze większa promocja tej polskiej marki właśnie za granicą.

„Targi MEDICA stanowią doskonałe miejsce, aby zaprezentować się szerszemu gronu międzynarodowych podmiotów – potencjalnych klientów i partnerów biznesowych ZARYS. Jesteśmy już rozpoznawalną, silną marką w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Dlatego uznaliśmy, że czas na ekspansję na dalsze rynki.” – stwierdza Anna Stelmach, prezes zarządu Górnośląskiej Centrali Zaopatrzenia Medycznego ZARYS Sp. z o.o.

Celem biznesowym firmy ZARYS jest zaistnienie w świadomości obecnych na targach potencjalnych partnerów biznesowych, a także docelowych odbiorców produktów sygnowanych marką ZARYS, nie tylko z Europy.

„Na celowniku mamy Afrykę oraz Bliski Wschód – regiony o ogromnym potencjale. W ciągu najbliższych 2-3 lat zamierzamy intensywnie rozwijać relacje między innymi właśnie z podmiotami pochodzącymi z tych destynacji. Targi MEDICA są do tego doskonałym narzędziem.” - dodaje AnnaStelmach.

Chociaż firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki, na targach wystawia się głównie zmateriałami opatrunkowymi i obłożeniami pola operacyjnego. We współpracy z firmą Hydrofera prezentuje też innowacyjny opatrunek o tej samej nazwie – Hydrofera.

Więcej informacjina temat targów:

http://www.medica-tradefair.com


ZARYS

 

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym narynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 110 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwalana szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

Więcejna: www.zarys.plBrak tagów