Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Kurs z Echokardiografii Pediatrycznej

Polska Szkoła Echokardiografii
Serdecznie zapraszamy do udziału w jednodniowym, podstawowym Kursie z Echokardiografii Pediatrycznej w ramach Polskiej Szkoły Echokardiografii, który odbędzie się w 9 listopada 2013 roku w Warszawie.

Kierownikiem naukowym kursu jest Pani Profesor Bożena Werner – Przewodnicząca Sekcji Kardiologii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Podczas kursu Wykładowcami będą: Prof. Bożena Werner, Prof. Aldona Siwińska, Prof. Wanda Kawalec, Prof. Lesław Szydłowski, Prof. Jadwiga Moll, Prof. Andrzej Rudziński.

Zadaniem kursu jest przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu badania echokardiograficznego u dzieci zgodnej z najnowszymi standardami oraz jej usystematyzowanie.  

W części szczegółowej zostaną zaprezentowane badania echokardiograficzne w najczęstszych wadach serca z podkreśleniem kluczowych elementów obrazowania i parametrów hemodynamicznych ocenianych w poszczególnych wadach. Wykłady, ilustrowane badaniami echokardiograficznymi oraz zajęcia praktyczne poprowadzą wybitni  eksperci  w tej dziedzinie. 

Kurs jest adresowany do szerokiej rzeszy lekarzy zarówno rozpoczynających edukację echokardiograficzną, jak również posiadających umiejętność wykonywania badań echo, chcących rozszerzyć  wiedzę na temat obrazowania u dzieci z wadami serca.

Zapraszamy do rejestracji na naszych stronach internetowych:www.echo.edu.pl, www.grupaneomed.pl oraz bezpośrednio na stroniehttp://grupaneomed.pl/iiiforumnaukowe/rejestracja#conference_top.