Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

III Forum Naukowe Polskiej Szkoły Echokardiografii

Polska Szkoła Echokardiografii
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w III Forum Naukowym Polskiej Szkoły Echokardiografii, które odbędzie się 29 marca 2014 roku w Hotelu Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie.

Temat wiodący: ECHOKARDIOGRAFIA - MONITOROWANIE

Wzrasta rola echokardiografii w monitorowaniu. Monitorowanie dotyczy nie tylko procedur inwazyjnych, ale także zmian w sercu następujących po wpływem choroby i pod wpływem leczenia. Czy i jak pomaga nam w tym echokardiografia? To zasadnicze narzędzie. Przekonamy się o tym w czasie naszej konferencji. 

III Forum Naukowe PSE skierowane jest jak zawsze nie tylko do kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych, którzy w swojej codziennej praktyce mogą stykać się z tą wzrastającą liczbowo, trudną grupą chorych. 

W trakcie Forum będziecie mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów i krytycznych dyskusji prowadzonych przez kardiologów i kardiochirurgów,  poświęconych zastosowaniu echokardiografii w monitorowaniu. 

Zaproszenia do wygłoszenia wykładów i dyskusji przyjęli wybitni eksperci.

Mamy nadzieję, że pogłębiona w czasie tego spotkania wiedza będzie przydatna w Państwa praktyce klinicznej.

Zapraszamy zatem do Warszawy na III Forum Naukowe Polskiej Szkoły Echokardiografii! 

Zapraszamy do rejestracji na naszych stronach internetowych: www.echo.edu.pl, www.grupaneomed.pl oraz bezpośrednio na stronie http://grupaneomed.pl/iiiforumnaukowe/rejestracja#conference_top.