Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Wojewódzki Szpital w Radomiu zamierza wdrażać rozwiązania uzdrawiające swoje finanse

A.M.G. Finanse | 2013-09-30


Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu podjął decyzję o kontynuacji współpracy z firmą A.M.G. Finanse, świadczącą usługi doradcze dedykowane sektorowi ochrony zdrowia. Eksperci firmy zajmą się teraz m. in. wdrażaniem zaproponowanych wcześniej czynności restrukturyzacyjnych i optymalizacyjnych, których efektem powinno być uzdrowienie finansów Szpitala.

 

Umowę w tym zakresie podpisano 26 września 2013 r. Jest to kontynuacja współpracy, w wyniku której A.M.G. Finanse opracowało kompleksową analizę finansową i organizacyjną placówki oraz przygotowało dla niej koncepcję działań restrukturyzacyjnych.

 

Niezwykle istotne jest, aby szpitale publiczne w Polsce chciały wdrażać rozwiązania służące poprawie ich kondycjii finansowej. Tym bardziej cieszy fakt, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu kontynuuje współpracę z nami i nie tylko akceptuje przygotowaną przez nas analizę, ale chce też wdrażać zaproponowane przez nas rozwiązania. Jestem przekonany, że przyniesie to wymierny, korzystny wpływ na jego sytuację finansową.” – powiedział Tomasz Kopiec, Prezes Zarządu A.M.G. Finanse Sp. z o.o.

Brak tagów