Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Targi REHABILITACJA

Interservis Sp. z o.o.
Łódź, 19-21 września

230 wystawców z kilku państw‚ sześć  tysięcy lekarzy rehabilitantów, fizjoterapeutów‚ naukowców oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów zgromadzi 21 edycja Międzynarodowych Targów REHABILITACJA, które odbędą się  w Łodzi w dniach od 19 do 21 września. Targi są jednym z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie i największym tego rodzaju spotkaniem w Polsce.  Wystawa to największy przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach wymagających opieki.  Pokazuje, że niepełnosprawni mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt‚ który ułatwia im codzienne życie.  

Podczas targów Rehabilitacja prezentowane będą najnowsze urządzenia wspomagające diagnozowanie‚ leczenie i rehabilitację. Swoją premierę będą miały między innymi: robot wspomagający rehabilitację rąk, słuchawki służące do światłoterapii podczas sezonowych depresji, interaktywne gry do terapii dzieci z autyzmem czy najbardziej zaawansowany na świecie sprzęt do nauki chodu. 

Wystawcy zaprezentują również sprzęt i  wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów MedicalSpa. Odwiedzając targi będzie można zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Dodatkowo chętni będą mogli poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.  

Podczas targów odbędzie się kilkanaście konferencji i sympozjów. Będą one między innymi poświęcone fizykoterapii w stomatologii, rehabilitacji kardiologicznej oraz systemowi opieki nad osobami niepełnosprawnymi i wsparcia społecznego dla ich rodzin.