Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Letnie warsztaty 7-9 sierpnia 2013r. Hotel SPA Faltom****, Rumia

serwiszoz.pl | 2013-07-06
Gotowi na elektroniczną dokumentację medyczną?

Placówka ochrony zdrowia po rewolucji technologicznej


Praktyczne 3-dniowe warsztaty dla menedżerów, właścicieli placówek medycznych oraz lekarzy prowadzących gabinety lekarskie w hotelu SPA Faltom**** w pobliżu Trójmiasta
– zdobądź praktyczną wiedzę, zabierz ze sobą bliskich!

Jak przygotować placówkę do wdrożenia e-dokumentacji, gdy nadal brakuje wytycznych z Ministerstwa Zdrowia?

Szybko, bezbłędnie i zgodnie z prawem!

Placówka którą zarządzasz ma coraz mniej czasu na wdrożenie e-dokumentacji. Jeśli jeszcze nie podjąłeś żadnych działań to najwyższy czas, żeby to zrobić. Eksperci są zgodni: przygotowanie małej placówki pod nowe wymagania zajmuje co najmniej kilka miesięcy, a w dużej może to trwać nawet rok!

Zadanie tym bardziej trudne, że oprócz upływającego czasu musisz zmierzyć się z czymś jeszcze – nadal brak jest jednoznacznych uregulowań i wytycznych z Ministerstwa Zdrowia.

Dlatego poznaj rozwiązania rekomendowane przez ekspertów
To dużo lepsze i znacznie bardziej bezpieczne rozwiązanie. Oszczędza Ci czas i pieniądze, chociażby z tego powodu, że poznasz sprawdzone rozwiązania, które sprawdziły się już w innych placówkach. To dużo lepsze niż nauka na własnych, często kosztownych błędach.

Zobacz, jak praktycznie wdrożyć e-dokumentację w placówce i nie sparaliżować normalnego trybu pracy »

Bez względu na cały proces wdrożenia e-dokumentacji placówka musi normalnie funkcjonować i przyjmować pacjentów. Nie możesz sobie przecież pozwolić na to, żeby zamknąć ją na jakiś czas i w spokoju testować działanie nowego systemu. Czy tego chcesz czy nie, musisz to robić równolegle. A prace nad e-dokumentacją nie mogą w żaden sposób zakłócić pracy placówki.

Hotel SPA Faltom**** położony jest 8 km od centrum Gdyni, 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do centrum Gdańska, Gdyni, Sopotu, a także Półwyspu Helskiego. Na terenie hotelu znajduje się Centrum SPA & Wellness - jedno z największych w Polsce o powierzchni 2100 m2 z 24 gabinetami.

Uczestnicy szkolenia mogą bezpłatnie korzystać z atrakcji AquaCentrum: basen ze zjeżdżalniami wodnymi, sauna sucha, łaźnia parowa, zajęć fitness.
Zobacz, z jakich atrakcji możesz skorzystać - teraz po promocyjnej cenie!
Czterogwiazdkowy Hotel Spa Faltom w Rumii, koło Gdyni to miejsce, w którym nie będziesz się nudzić. Za cały pobyt zapłacisz tylko 1490 zł, jeśli potwierdzisz udział do 22 lipca br.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ »

To możliwe, jeśli zajmiesz się całym procesem, jak najszybciej. Eksperci pokażą krok po kroku:

  • co musisz zrobić i kiedy, by placówka przeżyła bez uszczerbku na jakości obsługi pacjentów pierwsze tygodnie po wdrożeniu e-dokumentacji,
  • jak zorganizować pracę lekarzy w okresie przejściowym, gdy będą musieli pracować nad dokumentacją medyczną w formie papierowej i elektronicznej,
  • jak tworzyć wymagane przez prawo wzory dokumentów dla placówki każdego typu,
  • jak uniknąć odpowiedzialności za błędy lekarza w e-dokumentacji medycznej,
  • jak prawidłowo zabezpieczyć dane osobowe pacjentów, gdy zacznie obowiązywać e-dokumentacja.

Weź udział w praktycznym szkoleniu warsztatowym »

Szkolenie skierowane jest do menedżerów, właścicieli placówek, jak i lekarzy prowadzących własne gabinety lekarskie. Praktyczne i bardzo konkretne, z pokazaniem wielu sprawdzonych rozwiązań, które od ręki będziesz mógł wprowadzić u siebie, mając gwarancję, że są optymalne pod każdym względem.

Za cały pobyt zapłacisz tylko 1490 zł netto,
jeśli potwierdzisz udział do 22 lipca br.


Przy zgłoszeniu udziału do 22 lipca zapłacisz 500 zł mniej! Każdy z uczestników otrzyma w prezencie pakiet książek: „Elektroniczna dokumentacja medyczna” i „Ochrona danych medycznych” o wartości 150 zł oraz atrakcyjną wycieczkę po Trójmieście.

Koszt udziału w konferencji obejmuje również: noclegi w pokojach 2 os, lunche i kolacje, serwisy kawowe, materiały konferencyjne oraz udział w popołudniowej wycieczce do Trójmiasta.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w warsztatach.

Informacje:

Izabela Staszkiewicz-Wąs
organizator szkolenia
tel.: 785 88 41 13 
e-mail: IStaszkiewicz@wip.pl

Więcej na stronie: