Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Wojewódzki Szpital w Radomiu oraz Zespół Opieki Zdrowotnej w Złotoryi zamierzają zoptymalizować swoje finanse

A.M.G. Finanse | 2013-05-24
Powiat Złotoryjski razem z Zespołem Opieki Zdrowotnej w Złotoryi podpisały umowę z A.M.G. Finanse, firmą świadczącą usługi doradcze dedykowane sektorowi ochrony zdrowia. Przedmiotem współpracy jest opracowanie kompleksowej analizy finansowej i organizacyjnej placówki, bieżące doradztwo w zarządzaniu oraz przygotowanie dla niej koncepcji działań restrukturyzacyjnych. Podobną umowę podpisał też z A.M.G. Finanse Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu.

Dwustronną umowę z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Radomiu podpisano 15 maja 2013 r., natomiast trójstronną umowę z Powiatem Złotoryjskim i Zespołem Opieki Zdrowotnej w Złotoryi podpisano 21 maja.
 
„Niezwykle budujący jest fakt, że coraz więcej publicznych placówek ochrony zdrowia w Polsce oraz ich podmiotów tworzących zdaje sobie sprawę z wagi odpowiedniego zarządzania i prowadzenia odpowiedzialnej polityki finansowej. Widzimy ich coraz większe zainteresowanie profesjonalnym zewnętrznym wsparciem w tym zakresie i oferowanymi przez nas usługami. Jesteśmy przekonani, że placówki w Radomiu i Złotoryi będą usatysfakcjonowane z naszej pomocy, podobnie jak było ponad 30 innych w całym kraju.” – powiedział Tomasz Kopiec, Prezes Zarządu A.M.G. Finanse Sp. z o.o.
 
W ramach zawartych umów placówki medyczne oraz podmiot tworzący otrzymają analizę ich działalności podstawowej, obejmującą między innymi procesy wytworzenia usługi medycznej oraz procesy zakupów i dostaw, jak również zarządzanie wymagalnymi i niewymagalnymi zobowiązaniami publicznoprawnymi.
Brak tagów