Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

IV FORUM Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia 25-26 kwietnia 2013

www.forumochronyzdrowia.wip.pl

IV Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia 25-26 kwietnia 2013

Do 17.04 RABAT 600 ZŁ. Szczegóły>>

Zarządzanie podmiotem leczniczym - wyzwania i trendy 2013:

• 2 wyjątkowe dni tematyczne – wyzwania i trendy w zarządzaniu podmiotem leczniczym: decentralizacja NFZ, turystyka medyczna i informatyzacja podmiotów leczniczych
• 20 uznanych ekspertów i doświadczonych menedżerów ochrony zdrowia
• 
10 stanowisk doradztwa eksperckiego - osobiste, bezpośrednie konsultacje z ekspertami przy stolikach tematycznych
• Niepowtarzalna
możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami, menedżerami i kadrą zarządzająca sektora publicznego i prywatnego w ochronie zdrowia

IV ogólnopolskie spotkanie menedżerów i kadry zarządzającej, dyrektorów finansowych, administracji oraz IT z branży ochrony zdrowia odbędzie się 25-26 kwietnia 2013 r. w Centrum Edukacji Medycznej CEMED w Warszawie.

Organizator konferencji: „Serwis Kadry Zarządzającej ZOZ”, „Healthcare Management Magazine” oraz Akademia Wiedza i Praktyka.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Związek Pracodawców Szpitali Samorządu Województwa Mazowieckiego, Pracodawcy Medycyny Prywatnej, STOMOZ, Przyjazna Przychodnia

Na Forum obecnych będzie 20 wybitnych ekspertów oraz liderów branży, którzy opowiedzą jak dostosować placówkę do wymogów obowiązującego w ochronie zdrowia prawa oraz nadążyć za trendami w zakresie informatyzacji placówki oraz nowych technologii medycznych.

Opieka transgraniczna - szanse i zagrożenia, założenia do ustawy o instytucjach systemu ubezpieczenia zdrowotnego - konsekwencje zmian decentralizacji NFZ, co czeka podmioty lecznicze z punktu widzenia Ministerstwa Zdrowia, menedżera placówki prywatnej oraz publicznej, planowane zmiany prawne w ochronie zdrowia w 2013 r. - przegląd prac legislacyjnych resortu zdrowia i bariery wdrażania systemów informatycznych w podmiocie medycznym - to tylko niektóre z zagadnień, którymi menedżerowie ochrony zdrowia muszą zająć się w najbliższym czasie, aby sprostać bieżącym wyzwaniom i nowym trendom,  które zapewnią im sukces na rynku usług medycznych. To również tematy, które będą –  między innymi - omawiane podczas IV Ogólnopolskiego Forum Menedżerów i Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.

Nowatorska formuła konferencji - 2 dni konsultacji z wybitnymi ekspertami i dyskusji w gronie liderów ochrony zdrowia - pozwala uczestnikom uzyskać nie tylko ogólną wiedzę na temat zmian, ale także odpowiedzieć na konkretne pytania wynikające z codziennej praktyki menedżera. Konsultacje z ekspertami będą odbywać się w obrębie dyskusyjnych stolików tematycznych a prelekcje wygłaszane będą w ramach dwóch ścieżek.

Pierwszy dzień konferencji odbędzie się pod hasłem: Healthcare Management Challenges. Tego dnia uczestnicy dowiedzą się jak przygotować placówkę medyczną na zmiany w ochronie zdrowia: dyrektywa transgraniczna, planowana decentralizacja NFZ oraz zapowiedź regulacji nad którymi trwają prace w Ministerstwie Zdrowia. Drugi dzień konferencji - Healthcare Management Trends - poświęcony jest nowym trendom związanym z informatyzacją placówki medycznej oraz barier na jakie napotykają menedżerowie podczas wdrożenia elektronicznej dokumentacji medycznej.

Pełna agenda Forum>>

Uczestnicy konferencji skorzystają z wiedzy 20 ekspertów z branży ochrony zdrowia. Będą wśród nich m.in.: Piotr Warczyński – dyrektor Departamentu Organizacji Ochrony Zdrowia w Ministerstwie Zdrowia, Robert Mołdach - ekspert Pracodawców RP, Jerzy Gryglewicz - Lider Projektu MBA w ochronie zdrowia Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie, Adam Rozwadowski - prezes zarządu Centrum Medyczne ENEL-MED.

Eksperci Forum>>

Najbardziej cenione przez uczestników:
100 minut konsultacji z ekspertami przy eksperckich stolikach dyskusyjnych

Specjalne sesje doradztwa przy eksperckich stolikach dyskusyjnych umożliwią uczestnikom bezpośredni kontakt z ekspertem. Podczas indywidualnych rozmów z ekspertami uczestnik w kameralnej atmosferze
może skonsultować swój problematyczny przypadek, zadać ekspertowi pytania i od razu uzyskać odpowiedzi, a także wysłuchać opinii na dany temat i poznać doświadczenia innych menedżerów. Ta forma umożliwia najefektywniejsze skorzystanie ze specjalistycznej wiedzy zaproszonych ekspertów.

>>Sprawdź, jakie tematy zostaną omówione w sesjach doradztwa eksperckiego!

IV Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia to także doskonała możliwość do networkingu – poszerzysz swoje grono kontaktów w środowisku! Udział w tej konferencji to niepowtarzalna okazja spędzenia dwóch dni w gronie osób, które podczas kuluarowych rozmów podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami, opiniami, a także swoimi kontaktami w środowisku.

Koszt udziału w konferencji:
• 
Cena promocyjna do 17 kwietnia: 599 zł netto + 23% VAT
• Opłata regularna: 1199 zł netto + 23% VAT

Cena bez VAT - szczegóły>>

Formularz zgłoszenia z rabatem>> 

Więcej informacji>>

Kontakt z organizatorem:
e-mail konferencje@wip.pl
tel.: +48 22 429 41 87, +48 22 429 41 42, +48 22 429 41 62

Partnerzy: Comper, ATM partner, LEXTRA, WIKnet, LEGE ARTIS, Fortak&Karasiński, SIGNUM, Porwisz i Partnerzy
Patronat medialny: medicalonline.pl, Strategie Biznesu, experto24.pl

Tagi: NFZ