Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Czas na zdrowie z Green Medica – 4 marca otwarcie przychodni

MedicalOnline.pl | 2013-03-04
Wizyty bez kolejek, sprzęt medyczny najwyższej klasy, nowoczesne gabinety i przyjazna atmosfera – a to wszystko w ramach bezpłatnej, podstawowej opieki zdrowotnej. Już 4 marca otwarcie pierwszego rodzinnego centrum medycznego Green Medica przy ul. Magicznej 6 w Warszawie

Green Medica to nowa prywatna przychodnia lekarska, która powstała przede wszystkim z myślą o mieszkańcach Białołęki i Targówka, ale nie tylko. Placówka chce łączyć wysoki standard i kompleksowość usług, które znamy z renomowanych sieci, z bliskością oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, charakterystycznym dla niewielkich, rodzinnych przychodni. Ważnym aspektem pracy przychodni ma być wprowadzenie procedur, które usprawnią organizację pracy i skrócą oczekiwanie na wizytę do minimum. Oprócz dbania o czas klientów, Green Medica zapowiada także na swojej stronie (greenmedica.com.pl), że na pacjentów czekają przestronne i nowocześnie wyposażone gabinety oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. 

Do kogo w Green Medica?

W ramach kontraktu z NFZ, Green Medica ma realizować podstawową, darmową opiekę zdrowotną. Aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną, oprócz lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy rodzinnych przyjmować będą również specjaliści. Zarówno w ramach bezpłatnej POZ, jak i odpłatnych wizyt u specjalistów, leczyć się będą całe rodziny. Dorosłych przyjmą: ginekolog, gastroenterolog, urolog, dietetyk, pulmonolog, neurolog, logopeda oraz specjaliści medycyny pracy. Dzieci skorzystają  z pomocy lekarzy o takich specjalnościach, jak: pediatra, ortopeda, alergolog laryngolog, diabetolog, psychiatra, onkolog i psycholog. Pakiet usług oferowanych przez Green Medica dopełni rehabilitacja, diagnostyka oraz badania na specjalistycznym sprzęcie, m.in. USG. W ramach promocji zdrowia Green Medica zapowiada też programy lojalnościowe, edukacyjne oraz profilaktykę zdrowotną.


Otwarcie 
W poniedziałek 4 marca Green Medica organizuje Dzień Otwarty, podczas którego wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć wnętrza przychodni, gabinety i wyposażenie, otrzymać szczegółowe informacje na temat funkcjonowania placówki, a także złożyć deklarację korzystania z jej usług. Co ciekawe, taką deklarację będzie można również podpisać u siebie w domu podczas wizyty przedstawiciela Green Medica, co może być ułatwieniem np. dla osób starszych. Pierwszych pacjentów lekarze z przychodni przy ulicy Magicznej 6 przyjmą już dzień później.
Tagi: Green Medica