Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

VIII Sympozjum CEIA pełne praktyki i gości z zagranicy

MedicalOnline.pl | 2012-11-06
Niezwykłe wnętrze Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie i wybitni specjaliści z całego świata, dzięki którym polscy implantolodzy po raz kolejny mieli okazje poszerzyć swoją wiedzę, bazując na rozległym doświadczeniu kolegów  z zagranicy. Firma Dental Depot Wasio i Biomet3i podsumowują 8. Sympozjum CEIA. Dwa dni, które wypełniły wykłady i warsztaty na żywo przeprowadzane pod okiem mentorów. 

26 i 27 października w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie odbyło się Sympozjum Central European Implant Academy (CEIA) – jedno z największych wydarzeń edukacyjnych w branży stomatologicznej w Polsce, organizowane przez lidera rynku implantologicznego – Biomet3i. Sympozjum odbyło się już po raz ósmy. Dwa dni wykładów, warsztatów, interaktywnych zajęć - tegoroczna CEIA po raz kolejny odkryła przed uczestnikami wydarzenia nowoczesne rozwiązania w zakresie implantologii. W pierwszym dniu wykłady poprowadzili włoscy naukowcy – prof. dr hab. Tiziano Testor, dyrektor sekcji badawczej Implant Dentistry and Oral Rehabilitation Geleazzi Institute oraz prof. dr hab. Roberto Cocchetto, który prowadzi prywatną praktykę w Weronie, zajmującą się na co dzień stomatologią estetyczną i implantologią. 

- Dzięki Sympozjum CEIA lekarze stomatolodzy z całej Polski mają okazję spotkać z ludźmi, którzy na całym świecie pracują nad rozwojem implantom-protetyki, a tym samym mogą u źródła podglądać rozwiązania, jeszcze bardziej podnoszące jakość leczenia implantologicznego. Zaproszenie wybitnych specjalistów z całego świata tworzy także jedną z największych w polskiej stomatologii platform wymiany wiedzy w międzynarodowym środowisku implantologicznym – mówi Beata Czekaj, educational manager Dental Depot Wasio. 

Drugi dzień CEIA wypełniły zabiegi na żywo prowadzone przez mentorów oraz warsztaty z leczenia implantoprotetycznego w trudnych przypadkach. Warsztaty chirurgiczne poprowadzili dr n. med. Piotr Majewski Kierownik Pracowni Implantologii Instytutu Stomatologii Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także specjaliści z zagranicy: dr hab. Barry Marshak, dr n. med. Moshe Goldstein i Dr hab. Karl Leung. Warsztaty protetyczne moderował dr Szymon Majewski pracownik Instytutu Stomatologii UJ, a prowadził dr n.med. Mohamad Koutrach. Sympozjum CEIA to jedno z najważniejszych wydarzeń edukacyjnych w branży dentystycznej. Październikowa edycja była już 8. Od początku udział w CEIA wzięło ponad 250 stomatologów z Polski, Hong-Kongu, Izraela, czy Włoszech.

IX Sympozjum CEIA już 25 października 2013 roku. Gościem specjalnym będzie Prof. Dennis Tarnow. 
Tagi: CEIA Biomet3i