Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Polska premiera defibrylatora DefiMax Plus firmy EMTEL

EMTEL | 2012-10-16
Polska premiera defibrylatora DefiMax Plus firmy EMTEL

Monitorowanie niemal wszystkich najistotniejszychparametrów biologicznych pacjenta wymaganych przez SOR, czytelny i kolorowy6,5-calowy ekran i tryb AED w wersji standardowej to tylko niektóre z cechwyróżniających nowy model defibrylatora firmy EMTEL. Czołowy producentkardiomonitorów i defibrylatorów w Polsce wprowadza na rynek DefiMax Plus. Polska premiera nowego defibrylatora klinicznegoodbyła się 30-go września podczas obchodów Światowego Dnia Serca w Krakowie. 

Nowydefibrylator kliniczny DefiMax Plus to kolejna generacja znanego i cieszącegosię dużym zaufaniem wśród personelu medycznego defibrylatora DefiMax biphasic.Umożliwia on monitorowanie wielu najistotniejszych parametrów biologicznychpacjenta wymaganych przez SOR. Pełni więc nie tylko funkcję defibrylatora, leczrównież rozbudowanego kardiomonitora z czytelnym i kolorowym 6,5-calowymekranem.

Oprócz parametrów, którymi wyróżniał się poprzednimodel (m.in. monitorowanie EKG, ciśnienia tętniczego (NIBP) i SpO2 (saturacji)) DefiMax Plusumożliwia ponadto: pomiar dwutlenku węgla w powietrzu wydychanym (CO2), pomiarciśnienia metodą inwazyjną, pomiar temperatury i pomiar oddechu (respirograf).Co więcej, DefiMax Plus już w wersji standardowej posiada tryb AED, który wDefiMax biphasic dostępny był w opcji dodatkowej.

Podobnie jakpoprzedni model, również DefiMax Plus, dzięki szerokiemu zakresowi możliwejenergii defibrylacji (od 1 do 300 J) oraz zintegrowanym akcesoriom defibrylatorprzeznaczony jest do pracy zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. 

– Na premierę nowegodefibrylatora klinicznego DefiMax Plus wybraliśmy Światowy Dzień Serca. 30września w Krakowie każde działanie, każdy ruch i każde słowo były dedykowanesercu. – mówi Waldemar Śliwa, dyrektor zarządzający EMTEL, czołowego producentakardiomonitorów i defibrylatorów w Polsce. – W sytuacji zagrożenia życia liczysię każda sekunda, dlatego stale rozwijamy i wdrażamy nowe technologie wprodukowanych urządzeniach.

Polska premiera nowego defibrylatora klinicznego odbyła się podczas obchodów ŚwiatowegoDnia Serca w Krakowie. EMTEL był również partnerem imprezy, w ramach którejkonsultanci firmy badali serca uczestników, w tym EKG, arytmię, saturację krwii ciśnienie.

Światowa premiera DefiMax Plus planowana jest nalistopad w ramach targów Medica 2012 w Dusseldorfie.  Wtedy todefibrylator zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek i będzie dostępny wsprzedaży we wszystkich krajach, w których obecny jest EMTEL.