Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

II edycja HEALTHCARE IT TRENDS 2012

Wiedza i Praktyka
Redakcja magazynu „Healthcare Management Magazine” oraz Akademia Wiedza i Praktyka zapraszają na drugą edycję ogólnopolskiej konferencji Administratorów Sieci IT w placówkach medycznych:

II edycja 
HEALTHCARE IT TRENDS 2012
30 listopada 2012 r., Hotel Silesian w Katowicach
3 grudnia 2012 r., Centrum Edukacji Medycznej CEMED w Warszawie

Uczestnictwo bezpłatne
Pierwsza edycja konferencji HEALTHCARE IT TRENDS 13.09. 2012  zgromadzała blisko 200 osób i spotkała się z dużym uznaniem uczestników.

II edycja konferencji odbędzie się w dwóch miastach:
  • 30 listopada 2012 r., Hotel Silesian w Katowicach
  • 3 grudnia 2012 r., Centrum Edukacji Medycznej CEMED w Warszawie

Konferencja to wyjątkowe spotkanie:
administratorów sieci IT w placówkach medycznych, kierowników działu IT/technicznego/administracji, dyrektorów pionu technicznego, przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnych za rozwój technologiczny placówki medycznej.

Od 1 sierpnia 2014 r. każda placówka świadcząca usługi opieki medycznej będzie zobligowana do tworzenia, zarządzania i magazynowania dokumentacji medycznej w formie cyfrowej. Dla wielu placówek oznacza to rewolucję technologiczną i...rewolucję w sposobie myślenia.

Zbliżająca się rewolucja technologiczna w postaci informatyzacji placówek medycznych na pewno budzi niepokój niejednego menedżera i administratora danych. Warto przygotować się do niego przede wszystkim merytorycznie i potraktować możliwości, które za sobą niesie, jako doskonałe i wydajne narzędzia zarządzania strategicznego w placówce.

Zapewne nieraz zastanawiałeś się, czy Twoja placówka poradzi sobie z taką zmianą i czy zdążysz wdrożyć wszystkie procedury na czas. Już nie musisz się tego obawiać!

Na konferencji obecni będą wybitni eksperci, liderzy z branży oraz praktycy, którzy przybliżą słuchaczom problematykę związaną z informatyzacją i na postawie wdrożeń w swoich placówkach omówią towarzyszące temu porażki i sukcesy.

Program konferencji został podzielony na trzy bloki tematyczne:
I. Polityka bezpieczeństwa danych medycznych w placówce
II. Elektroniczna dokumentacja medyczna - wdrożenie
III. Nowoczesne technologie w medycynie - przykłady efektywnych wdrożeń
W tej części konferencji zaprezentowane zostaną przykłady wdrożeń nowatorskich rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii w branży medycznej.

Spotkaj się z wybitnymi ekspertami ds. nowych technologii, dyskutuj w gronie liderów branży medycznej oraz specjalistów z zakresu IT i dowiedz się, jak przygotować placówkę medyczną na rewolucję technologiczną w ochronie zdrowia! 

Oto opinie niektórych uczestników I edycji Healthcare IT Trends:

„Bardzo ważna. Bardzo potrzebna. Bardzo dobrze zorganizowana.”
Małgorzata Dłużewska, Integra – Med.

„Bardzo dobrze zorganizowana konferencja z omówieniem najbardziej aktualnych problemów i newralgicznych aspektów dotyczących IT w placówkach medycznych” 
Konrad Mołczun, Rekomp Konrad Mołczun

„Bdb. Cieszę się, że zainteresowaliście się Państwo takim trudnym problemem,  który jest obecnie bardzo kosztowny dla ZOZ-ów.”
Beata Rabiega, Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny


Więcej informacji oraz pełna agenda konferencji dostępna na stronie internetowej: http://healthcareit2012.wip.pl/

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Zachęcamy do szybkiego zgłaszania swojego udziału, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.