Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Aplikacja z myślą o zdrowiu dla Samsung Galaxy S III

MedicalOnline.pl | 2012-09-26
Aplikacja z myślą o zdrowiu dla Samsung Galaxy S III

Najlepiej sprzedający się smartfon Samsung GALAXY S III, może teraz pomóc swoim właścicielom pozostać w dobrym zdrowiu dzięki nowej aplikacji S Health. S Health to program, który gromadzi, monitoruje i analizuje dane z czujników medycznych, takich jak glukometry, ciśnieniomierze i wagi analizujące skład ciała. Aplikacja działa zarówno w smartfonie GALAXY S III, jak i w najnowszym tablecie Samsung GALAXY Note 10.1. Dzięki temu rozwiązaniu, smartfony firmy Samsung stały się osobistymi asystentami medycznymi i pomagają pacjentom w monitorowaniu kluczowych danych dotyczących zdrowia.

Samsung po raz pierwszy pokaże aplikację na swoich sztandarowych urządzeniach mobilnych – GALAXY S III i GALAXY Note 10.1 – podczas targów DigiPharm & Pharma Marketing Show EU 2012. Firma ogłosi również podpisanie memorandum porozumienia z Health Network Communications.

„Medyczne i zdrowotne rozwiązania mobilne Samsunga zawierają innowacyjne technologie, które w pełni wykorzystują potencjał mobilności, zwiększając efektywność usług medycznych i ograniczając koszty” - powiedział BumCoo Cho, Senior Vice President of Samsung Electronics Mobile Communications Division. - „Mobilne rozwiązania zdrowotne zapewniają wyższą jakość usług poprzez systematyczne zarządzanie danymi. Użytkownicy będą mogli monitorować swój stan zdrowia, jednocześnie komunikując się z personelem medycznym, co przełoży się na większą satysfakcję pacjentów”.

Zarówno Samsung GALAXY S III, jak i GALAXY Note 10.1, mogą odbierać dane przez Bluetooth lub USB. Aplikacja generuje wykresy i tabele, dzięki którym użytkownicy mogą łatwo sprawdzić, czy utrzymują zdrowy styl życia.

Samsung zamierza odegrać kluczową rolę w tworzeniu systemu na rzecz rozwoju mobilnych rozwiązań biznesowych w branży opieki zdrowotnej.

Więcej informacji na temat mobilnych rozwiązań firmy Samsung dla przedsiębiorstw można znaleźć na stronie: http://www.samsungmobileb2b.com
Tagi: Samsung