Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

"PB": Karty złote i platynowe

Puls Biznesu | 2008-12-19

Spółki medyczne proponują łatwy i szybki dostęp do lekarzy, dobrze wyposażone przychodnie i sprzęt medyczny - pisze Puls Biznesu.

W stolicy abonamenty są standardem w dużych firmach, ale inne miasta nadganiają dystans. Medicover ma ponad 250 tys. klientów abonamentowych, Lux Med wymienia liczbę 280 tys. W Centrum Medycznym Damiana mówią, że w ostatnim roku sprzedaż usług abonamentowych dla firm wzrosła o prawie 50 proc.
Abonament się opłaca. Za równowartość opłaty za jedną wizytę u lekarza pracownik może mieć dostęp do kilkudziesięciu specjalistów, diagnostyki i wizyt domowych. Spółki medyczne proponują dobrze wyposażone przychodnie i sprzęt medyczny.
Na ogół firmy medyczne oferują kilka rodzajów abonamentu. Najtańsze zapewniają opiekę internisty i podstawowe badania diagnostyczne oraz laboratoryjne. W Medycynie Rodzinnej kosztuje to 19 zł. Pakiet standard w Centrum Medycznym LIM jest za 125 zł, ale obejmuje także dostęp do specjalistów, rehabilitację, pogotowie, testy alergiczne i 10 proc. zniżki za stomatologię i chirurgię. Najtańszy (139 zł) abonament w Medicoverze zapewnia całodobową opiekę medyczną, pogotowie, specjalistów, testy alergiczne, rehabilitację, prowadzenie ciąży i trzy konsultacje psychiatryczne w roku.

 

Puls Biznesu, 19.12.2008

Brak tagów