Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

SATO uruchamia serię umów serwisowych w Europie

MedicalOnline.pl | 2012-09-05
SATO, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań w zakresie automatycznej identyfikacji i gromadzenia danychopartych o technologie kodów kreskowych i RFID, uruchomił nową serię umów określających konserwację oraz serwis w ramach programu serwisowego Prestige, który zapewnia szybką naprawę drukarek. Ten innowacyjny program umożliwia użytkownikom skorzystanie z fachowej pomocy już na następny dzień od momentu zgłoszenia, co minimalizuje okres przestoju oraz kosztów z nim związanych.

Obsługa klienta ma dla SATO najwyższe znaczenie, świadczą o tym nowe umowy dotyczące konserwacji. Umowy zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnićkońcowym klientom jak najlepszą pomoc techniczną ze strony certyfikowanych specjalistów SATO, których wiedza oraz doświadczenie pozwolą sprostać oczekiwaniom klientów.

Klienci mogą wybrać i zamówić jeden z pięciu poziomów serwisuobjętego umową: umowę na konserwację u klienta (poziom Platynowy, Złoty lub Srebrny), umowę na odesłanie urządzenia do centrali (poziom Brązowy) oraz umowę na zamianę w następnym dniu. Wystarczy, że użytkownicy skontaktują się z krajowym centrum obsługi telefonicznej, a specjaliści SATO zostaną przydzieleni zgodnie z typem umowy. 

Serwis na poziomie Platynowym gwarantuje obecność serwisanta na miejscu już na następny dzień od momentu zgłoszenia, poziom Złoty zapewnia interwencję w ciągu dwóch dni, zaś poziom Srebrny oznacza reakcję w ciągu pięciu dni od chwili zgłoszenia .Umowa na poziomie Brązowym obejmuję naprawę urządzenia w serwisie SATO zlokalizowanym najbliżej klienta,  z czasem realizacji wynoszącym dopięciudni od przyjęcia drukarki. W przypadku umowy na dokonanie zamiany, klient otrzymuje urządzenie zastępcze na czas naprawy uszkodzonego  sprzętu.

Dzięki regularnemu serwisowi i konserwacji użytkownicy będą mogli wydłużyć okres użytkowania posiadanych drukarek SATO. Umowy na konserwację z firmą SATO, zapewniają krótszy czas  serwisowaniaoraz świadczą pomoc w zakresie harmonogramów konserwacji prewencyjnej, co pozwala zminimalizować przypadki awarii i zatrzymania produkcji, a tym samym zaoszczędzić koszty związane z przestojem.

Umowy są realizowane ze stałej opłaty, obejmującej dojazdy oraz robociznę, dzięki  temu użytkownik jest świadomy rocznego kosztu opłaty.Podpisując umowę na konserwację, użytkownicy mogą lepiej i pewniejzaplanować roczne wydatki. Dodatkowym atutem są elastyczne formy fakturowania, dostosowane do potrzeb klienta.

„Zarówno w magazynie, służbie zdrowia czy w placówce handlowej, program serwisowy Prestige firmy SATO daje gwarancję, krótkiego czasu serwisowania oraz konserwacji drukarek,co wiąże się z minimalnym okresem przestoju.” — mówi Ikuo Dobashi, prezes SATO Corporation i SATO International Europe. „Świadomość, że w razie uszkodzenia drukarki, wystarczy zadzwonić tylko pod jeden numer, z którego serwisant zostanie natychmiast wysłany, zapewnia nam spokój i pewność, że nie zostaniemy zaskoczeni żadnymi kosztownyminiespodziankami z zakresu wykonywanej usługi, gdyż jej koszt jest uwzględnionyw stałej opłacie. Co więcej, ilość zgłoszeń jest nieograniczona.”

Tagi: SATO