Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Dynamicznie rozwijający się medyczny portal pracy

MedicalOnline.pl | 2012-08-29
Już ponad stu pracodawców z całego świata oferuje pracę na MedPharmJobs.com. Stale zwiększająca się liczba użytkowników, w szczególności lekarzy z Polski, krajów bałkańskich, Portugalii czy Hiszpanii, świadczy o dużym zainteresowaniu portalem i o jego dynamicznym rozwoju. Interesujące oferty pracy czekają na specjalistów we wszystkich dziedzinach medycyny: lekarzy, dentystów, pielęgniarki, farmaceutów i innych zawodów medycznych.

Portal to inicjatywa skierowana wyłącznie do specjalistów z branży medycznej, farmaceutycznej i badań klinicznych, dzięki której mogą znaleźć ciekawe oferty pracy z całego świata. Dla lekarzy to nie tylko szansa na wyższe zarobki i lepsze warunki pracy, ale także wiele przydatnych rozwiązań wspierających rozwój kariery: m.in. wzory medycznych CV, artykuły na temat medycznego rynku pracy, darmowy medyczny słownik wymowy. Ponadto MedPharmJobs.com udostępnia Panel Ekspertów – projekt dający użytkownikom możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące kariery zawodowej czy realiów pracy w sektorze medycznym na całym świecie.

Specjaliści, którzy zarejestrowali się na MedPharmJobs.com, mogą od 15 sierpnia za darmo uczestniczyć w MedPharm Careers – Międzynarodowych Targach Pracy organizowanych z powodzeniem od 2007 roku w ponad 150 lokalizacjach rocznie w całej Europie. Są one idealną okazją do bezpośredniego kontaktu z przyszłymi pracodawcami oraz do wymiany doświadczeń ze specjalistami z zagranicy. Odwiedzający Targi mają również wyjątkową możliwość udziału w seminariach i wykładach poświęconych rozwojowi zawodowemu. 

Oferta MedPharmJobs.com skierowana jest również do pracodawców i umożliwia im znalezienie odpowiednich specjalistów zarówno na lokalnym, jak i na międzynarodowym rynku. Aktualnie większość ofert pracy pochodzi z Wielkiej Brytanii i Niemiec, jednak rosnące zainteresowanie portalem pozwala spodziewać się rychłego zaangażowania firm ze wszystkich kontynentów. 

Rekrutujący na portalu mają dostęp do zaawansowanych technologicznie narzędzi, które pozwalają na dotarcie do osób poszukujących pracy i skuteczną selekcję kandydatów. Wszystkie rozwiązania powstały po to, by wyjść naprzeciw potrzebom rekrutacyjnym pracodawców z sektora medycznego, farmaceutycznego i badań klinicznych.

Tagi: praca