Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

XVI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne
XVI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt, zaprosić do udziału w XVI Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który ponownie odbywać się będzie w gościnnym Poznaniu, mieście, z którego pochodzi Józef Struś – wybitny lekarz okresu renesansu, pionier nauki o tętnie. 

Zapraszamy w terminie 20-22 września 2012 na miejsce Kongresowe, którym są tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich Pawilon nr 14.

Kongres, jak i poprzednie, będzie przeglądem najważniejszych wydarzeń kardiologicznych jakie miały miejsce w ostatnim roku w kraju i na świecie. Będzie także miejscem prezentacji dorobku naukowego polskich kardiologów i wymiany praktycznych opinii dotyczących wszystkich dziedzin kardiologii i kardiochirurgii dorosłych i dzieci. Tematem przewodnim Kongresu będą problemy chorych ze schorzeniami układu krążenia, którzy wymagają najczęściej opieki wielu specjalistów, nie tylko kardiologów, i którzy to winni tworzyć wspólny zespół.

Kongres, to najlepsze miejsce dla wymiany doświadczeń, poszerzenia wiedzy i poznania najnowszych osiągnięć nauki w dziedzinie szeroko pojętej kardiologii i dziedzin pokrewnych, bez których nie można wyobrazić sobie współczesnej kardiologii. To możliwość wysłuchania wielu wyśmienitych ekspertów z kardiologii.

Jak zwykle program obejmie liczne dydaktyczne sesje naukowe oraz prezentacje prac oryginalnych, a towarzyszyć mu będzie prezentacja osiągnięć firm farmaceutycznych i produkujących sprzęt medyczny.

Sądzimy, że Kongres spełni Państwa oczekiwania a atmosfera wspólnego spotkania i miasta pozostawi miłe wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie i do odwiedzania strony internetowej www.ptkardio2012.pl, gdzie znajdą Państwo najnowsze informacje. 

Do zobaczenia w Poznaniu!