Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Cezary Mączka Dyrektorem Personalnym oraz Członkiem Zarządu Medicover Sp. z o.o.

MedicalOnline.pl | 2012-04-02
Cezary Mączka objął stanowisko Członka Zarządu i Dyrektora Personalnego w Medicover Sp. z o.o., firmie medycznej świadczącej pełen zakres opieki zdrowotnej, zatrudniającej przeszło 3200 osób, w tym blisko 1400 lekarzy oraz 500 pielęgniarek i położnych. 

Cezary Mączka posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania personelem, zdobyte w kraju i za granicą. Przez ostatnie 10 lat związany był z General Electric (GE). Pracował również w sektorze przemysłowym i bankowym w  Polsce, a także m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Belgii. 

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył podyplomowe studia zarządzania zasobami ludzkimi w Norweskiej Szkole Zarządzania (Norwegian School of Management), a także studia MBA w Strathclyde Glasgow Business School w Wielkiej Brytanii. 

- „Wyzwania, przed którymi staje osoba zarządzająca zasobami ludzkimi w tak zróżnicowanym i wymagającym środowisku jakim jest firma medyczna – są duże. Realizowanie misji i celów firmy w organizacji, którą tworzą bardzo różne grupy pracowników, od lekarzy i personelu pielęgniarskiego pracującego w Szpitalu oraz Centrach Medicover, po pracowników administracyjnych i biurowych zatrudnionych w centrali spółki, wymagają od pionu personalnego realizacji wieloaspektowej oraz spójnej strategii HR m.in. w zakresie systemów motywacyjnych oraz szkoleniowych. Doświadczenie wyniesione z pracy w tak renomowanych korporacjach jak General Eletric, Falck czy Metro pozwoli mi jeszcze skuteczniej wspierać rozwój zawodowy pracowników i menedżerów w Medicover, co wpłynie na dalsze umocnienie pozycji firmy na tym dynamicznie rozwijającym się rynku” – mówi Cezary Mączka, Dyrektor ds. Personalnych, Członek Zarządu Medicover Sp. z o.o. 

Obecny skład Zarządu to:
  • Paweł Kacprzyk, Prezes Zarządu
  • Cezary Mączka, Członek Zarządu, Dyrektor Personalny
  • Piotr Soszyński, Członek Zarządu, Dyrektor Medyczny
  • John Stubbington, Członek Zarządu
  • Piotr Wojciechowski, Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy
Tagi: Medicover