Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nowa linia uniwersalnych skanerów

MedicalOnline.pl | 2012-02-23
Nowa linia uniwersalnych skanerów

Intermec wprowadza rodzinę skanerów ręcznych SG20 o wysokiej wydajności skanowania i najwyższej w swojej klasie tolerancji na ruch. Urządzenia zaprojektowano z myślą o zastosowaniach m.in. w handlu i opiece zdrowotnej.

Skanery SG20 wyposażono w najszybszą na rynku technologię odczytu 2D podczas skanowania pod dowolnym kątem. Urządzenia pozwalają skracać czas i zmniejszać wysiłek związany z odczytem kodów dzięki ponad pięćdziesięciokrotnie wyższej tolerancji na ruch niż w przypadku rozwiązań konkurencyjnych.  

„Użytkownicy urządzeń SG20 mogą skanować jedno- i dwuwymiarowe kody z rekordową prędkością” – mówi David Downey, Dyrektor działu Data Capture, Intermec. „Seria SG20 zapewnia najwyższy poziom wydajności i niezawodności podczas intensywnego skanowania”. 

Urządzenia SG20, stylowo i ergonomicznie zaprojektowane, wyróżniają się na tle tradycyjnych „pistoletowych” skanerów; mają gładki uchwyt i wygodne położenie włącznika. 

Rodzina SG20 obejmuje urządzenia do odczytu kodów jedno- oraz dwuwymiarowych, z wykorzystaniem łączności bezprzewodowej Bluetooth® lub połączenia przewodowego. Wszystkie można łatwo zintegrować z systemami kasowymi, komputerami osobistymi oraz systemami informacji medycznej czy zarządzania magazynem. 

Wsparcie obsługi kasowej
Skaner SG20 umożliwia skuteczne i precyzyjne skanowanie typowych kodów 1D i 2D, dzięki czemu obsługa klienta staje się szybsza. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że SG20 zalecany jest do zastosowań w handlu, gdzie wygoda użytkowania i optymalne wykorzystanie przestrzeni mają kluczowe znaczenie. Duży, kolorowy wyświetlacz LED potwierdza udane zeskanowanie kodu. 

Zastosowania medyczne
W izbie przyjęć, na stanowisku pielęgniarskim, przy łóżku pacjenta, w laboratorium i aptece - model SG20 wszędzie tam minimalizuje czas i wysiłek związany z odczytywaniem kodów. Urządzenie pozwala poprawić wydajność i zapewnić efektywność procesów weryfikacji. Obudowa SG20 jest przystosowana do częstego odkażania, co pozwala ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania chorób zakaźnych, zapewniając lata niezawodnego działania w wymagających warunkach. 

Ceny modeli 1D rozpoczynają się od 170 USD, zaś modeli medycznych od 470 USD. Oba typy są dostępne przez kanały dystrybucji Intermec.