Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Consultronix współpracuje z Siemens Healthcare

MedicalOnline.pl | 2012-02-21
Początek roku przyniósł korzystne zmiany na polskim rynku dostawców nowoczesnego sprzętu medycznego.  Od dnia 1 stycznia 2012 r. jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku Consultronix SAjest dystrybutorem specjalistycznego sprzętu Siemensa z zakresu diagnostyki obrazowej.  

To wielki krok naprzód i korzystna zmiana, szczególnie dla naszych Klientów, którzy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty jednego z liderów wśród dostawców sprzętu medycznego w Polsce – zapewnia Prezes Consultronix SA - Krzysztof Smolarski.

Innowacyjne portfolio Siemensa to większy komfort dla Klientów Consultronix'a. Zapewnia szersze możliwości i pozwala na integrację systemu oraz spójność technologiczną urządzeń medycznych w placówkach. 

Ponadto, współpraca z Siemensem gwarantuje kompleksowość usług. Klienci Consultronix, obok możliwości pełnego wyposażenia placówek medycznych w zakresie specjalistycznego sprzętu, będą mogli skorzystać z profesjonalnego i autoryzowanego serwisu producenta cieszącego się dużym uznaniem i poziomem satysfakcji wśród Klientów oraz atrakcyjnych warunków finansowania oferowanych przez Siemens Finance. 

Siemens jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych produktów i usług dla sektora medycznego. Portfolio firmy zawiera najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz systemy informatyczne stwarzające możliwości jeszcze bardziej efektywnej pracy w placówkach służby zdrowia. 

Consultronix SA jest - trzecią firmą współpracującą z Siemensem na terenie całego kraju w zakresie obsługi placówek medycznych. 

Wspólnym celem firm jest wprowadzanie na polski rynek najnowocześniejszych rozwiązań i produktów, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Stawiają na jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność oferowanych produktów. Jestem przekonany, że współpraca z tak wiarygodnym, profesjonalnym i doświadczonym partnerem - będącym na polskim rynku od 25 lat       – jakim jest Consultronix SA, pozwoli nam na jeszcze lepszą obsługę naszych Klientów, a także umocnieni naszą pozycję rynkową - przekonuje dyrektor Sektora Healthcare Siemens Sp. z o.o. Paweł Migdalski.