Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Jak zarządzać polityką lekową w podmiocie leczniczym w świetle nowej ustawy refundacyjnej?

Serwis Kadry Zarządzającej ZOZ
Zapraszamy na szkolenie dotyczące zmian prawnych w zakresie refundacji leków wynikającymi z ustawy z 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jej nowelizacji z 13 stycznia 2012 r., które odbędzie się 10 lutego w Warszawie. 

Szkolenie kierujemy do:
  • kadry zarządzającej, właścicieli i członków zarządu podmiotów leczniczych,
  • osób decyzyjnych w podmiotach leczniczych odpowiedzialnych za zakup leków, monitorowanie i kontrolę ordynacji lekarskiej oraz realizację programów terapeutycznych i lekowych,
  • osób decyzyjnych w podmiotach leczniczych odpowiedzialnych za apteki przyszpitalne. 

KONSULTACJE Z EKSPERTEM: Uczestnicy szkolenia będą mogli zadać pytania w trakcie spotkania ORAZ w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia bezpłatnie skonsultować z prelegentem swoje wątpliwości związane z ustawą refundacyjną przesyłając pytania e-mailem na adres serwiszoz@wip.pl .

Termin szkolenia
Godz. 10:00-16:00
28 lutego 2012 r. 

EKSPERT
Jerzy Gryglewicz - Lider Projektu MBA w ochronie zdrowia Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie. Poprzednio Zastępca Dyrektora ds. klinicznych Instytutu Reumatologii w Warszawie, Zastępca Dyrektora Biura Polityki Zdrowotnej miasta stołecznego Warszawy, Główny Specjalista w Departamencie Świadczeń Opieki Zdrowotnej Centrali NFZ i Departamencie Kontroli.

Uwaga promocja! Przy nadesłaniu zgłoszenia do 22 lutego 2012 r., koszt udziału w szkoleniu wynosi netto 490 zł + 23% VAT, kwota brutto 602,70 zł 

Koszt udziału w szkoleniu wynosi netto 590 zł + 23% VAT, kwota brutto 725,70 zł.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY