Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Placówki mogą przyjąć od WOŚP pompy insulinowe

redakcja, na podst. informacji MZ | 2012-01-18
Ministerstwo Zdrowia  zakomunikowało, że placówki medyczne mogą bez naruszenia art. 49 ustawy refundacyjnej przyjąć darowiznę od fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pompy insulinowe nie są obecnie refundowane a są świadczeniami gwarantowanymi ze środków publicznych w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS). Wynika z tego, że pompy insulinowe mogą zostać przekazane przez Fundację WOŚP w formie darowizny.

WOŚP nie jest bowiem przedsiębiorcą produkującym lub prowadzącym obrót produktami refundowanymi, którzy nie mogą stosować żadnych form zachęty.. Może więc dokonywać darowizn dla placówek medycznych.

>> UWAGA! Najnowszy e-book "KONTRAKTOWANIE 2012 - praktyczne wskazówki"  - dowiedz się jak uniknąć błędów przy przygotowywaniu oferty <<

Kiedy pacjent ma prawo do wizyty domowej lekarza POZ
25.02.2011Dariusz Poznański, Ministerstwo Zdrowia, Departame&hellip
Gdzie przechowywać paszport techniczny urządzeń medycznych
24.01.2011Krzysztof Tuczapski/Prezes zarządu Zamojskiego Szp&hellip
Jak prowadzić dokumentację medyczną od 1 stycznia 2011 r.
01.04.2011Dariusz Poznański , Departament Organizacji Ochron&hellip
Ustawa o działalności leczniczej uchwalona przez Senat
06.04.2011Serwis Kadry Zarządzającej ZOZ
więcej