Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

A.M.G. Finanse opracuje wnioski o udzielenie przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. pomocy publicznej w postaci pożyczki pieniężnej dla Szpitala Wojewódzkiego w Łomży

A.M.G. Finanse | 2011-12-05
A.M.G. Finanse, firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa w zarządzaniu dedykowane sektorowi ochrony zdrowia, podpisała umowę ze Szpitalem Wojewódzkim w Łomży. Jej przedmiotem jest opracowanie wniosków o udzielenie przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. pomocy publicznej w postaci pożyczki pieniężnej na restrukturyzację.

Umowę podpisano 28 listopada 2011 r. Potencjalne środki finansowe pozyskane
z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. mają pomóc placówce przeprowadzić niezbędne działania dla poprawienia jej sytuacji i uzdrowienia finansów.


A.M.G. Finanse

A.M.G. Finanse Sp. z o.o. to firma doradcza związana z sektorem publicznej ochrony zdrowia. Firma rozpoczęła działalność we wrześniu 2005 roku. Podstawowa oferta skierowana jest do jednostek publicznej ochrony zdrowia oraz jednostek samorządu terytorialnego wraz z podległymi im publicznymi zakładami opieki zdrowotnej z terenu całej Polski. Misją A.M.G. Finanse jest wypracowanie optymalnej formy funkcjonowania publicznych zakładów opieki zdrowotnej, umożliwiającej dynamiczne reagowanie na zmieniające się uwarunkowania prawne oraz rynkowe.

Oferowane przez A.M.G. Finanse usługi doradztwa w zarządzaniu są sumą doświadczeń zdobytych w ramach kilkuletniej współpracy z licznymi podmiotami sektora ochrony zdrowia, co sprawia, że w połączeniu z praktyczną wiedzą konsultantów i doświadczeniem pracowników, firma skutecznie pomaga rozwiązywać problemy organizacyjno-finansowe szpitali.
Więcej na www.amgfinanse.pl

Brak tagów