Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Marsz Różowej Wstążki

www.wielkakampaniazycia.pl
Marsz Różowej Wstążki

Zaledwieza kilka dni, tj. 24 września, na ulicach Warszawy po raz 14. zagości różowy kolori radosna atmosfera. A to wszystko za sprawą Wielkiej Kampanii Życia – AvonKontra Rak Piersi – ogólnopolskiej akcji propagującej profilaktykę raka piersi,w której co roku, maszeruje kilka tysięcy osób.


Marsz wyruszy o godz. 12.00 spod HoteluBristol na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Uczestnicy przejdą ulicamiwarszawskiej starówki, gdzie na końcu trasy przy Pl. Teatralnym, w specjalnie przygotowanych gabinetach w Różowym Miasteczku Avon będzie możnaskorzystać z warsztatów samodzielnego badania piersi oraz z bezpłatnych badań USG imammografii. W Polsce co roku z nowotworem zmaga się 15 tys. kobiet, dlatego tak ważna jest edukacja wzakresie samobadania piersi i wczesnego wykrywania choroby. Wydarzenia takiejak Marsz Różowej Wstążki mają przypominać wszystkim o tym, jak istotna jestprofilaktyka.

 

Do akcji przyłączają się ludzie mediów,gwiazdy polskiej sceny artystycznej, i wiele znanych osób. W tym roku marsz odbywa się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RPPani Anny Komorowskiej oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Pani HannyGronkiewicz-Waltz, a wśród maszerujących będzie wiele znanych twarzy. Jest tojedyny dzień w roku, w którym o nowotworze piersi mówi cała Polska, a kobiety masowo korzystają z możliwościbezpłatnych badań i porad lekarskich. Tak będzie również w tym roku. Akcjęzakończy koncert sióstr Pauliny (Pinawelli) i Natali (Natu) Przybysz, które na końcu zagrają wspólnie kilka utworów powstałychza czasów istnienia formacji Sistars.

 

Więcej informacji: www.wielkakampaniazycia.pl