Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Bądź zawsze w formie

www.zepter.pl | 2011-06-02
Bądź zawsze w formie

Brak odpoczynku, przemęczenie i stresmogą skutecznie osłabić organizm. Takiemu samopoczuciu towarzyszy brak energii,senność a nasza wydajność zmniejsza się z godziny na godzinę. Jak sobieporadzić, gdy czujemy się tak źle i bez wątpienia mało komfortowo?

Narynku pojawił się nowy suplement diety – Top Up Life firmy Zepter. Jest tozbilansowany koktajl, który łączy ze sobą wysoko skoncentrowaną mieszankęwitamin i zdrowych składników aktywnych. Wysoka zawartość witaminy C, kompleksuwitamin z grupy B (B2, B5,m B6, B12), kofeina z ekstraktu z guarany i tauryna wbardzo szybkim tempie pomagają odzyskać energię i poprawić stan naszegosamopoczucia. Zawarte w nim białko, węglowodany i tłuszcze usprawniająnatomiast procesy metaboliczne.

TopUp Life poprawia krążenie krwi w naczyniach krwionośnych, dostarczającskładniki odżywcze do każdej jednej komórki organizmu. Jego długotrwałe iregularnie stosowany wspomaga fizyczną i intelektualną kondycję oraz poprawiaogólny stan zdrowia. Bezpieczeństwo jego stosowania gwarantują najwyższemiędzynarodowe standardy jakości DIN ISO 9001, HACCP. Duża zawartośćprzeciwutleniających witamin i składników pochodzenia roślinnego sprawia, żeTop Up Life zawiera jedynie naturalne barwniki, nie zawiera konserwantów anihormonów.

Dziękiwysokiej koncentracji aktywnych składników o synergicznym działaniu, Top UpLife korzystnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale także urodę. Komplekswitamin z grupy B odpowiada za wspomaganie prawidłowego funkcjonowania systemuodpornościowego i nerwowego, a witamina C chroni komórki organizmu przeddziałaniem wolnych rodników i podobnymi uszkodzeniami.

Długotrwałei regularnie stosowany wspomaga zarówno fizyczną, jak i intelektualną kondycjęoraz poprawia ogólny stan zdrowia.

Więcejinformacji: www.zepter.pl