Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Opaski do identyfikacji pacjentów firmy SATO

MedicalOnline.pl | 2011-05-31
Opaski do identyfikacji pacjentów firmy SATO

W związku z przyjęciem przez Sejm ustawy o działalności leczniczej, firma SATO wprowadziła na rynek opaski identyfikacyjne, tzw. wristbands, które mają na celu dostosowanie placówki medycznej do wymogów zmieniającego się prawa. Opaski na rękę z kodowanymi danymi tj. imię, nazwisko, data urodzenia, będą wkrótce nosić wszyscy pacjenci szpitali.

Opaski do identyfikacji pacjentów firmy SATO:
  • Posiadają wszystkie niezbędne informacje na temat pacjenta 
  • Zawarte informacje są przejrzyste i nie zawierają błędów
  • Niwelują możliwość wystąpienia błędu medycznego niemalże do zera
  • Chronią prywatność pacjentów i gwarantują 100% poprawność informacji o chorym
  • Zapewniają zgodność z normami UE
  • Usprawniają pracę całego szpitala

Opaski z kodem kreskowym do identyfikacji pacjentów są niezbędnym narzędziem ochrony przed błędami lekarskimi, ponieważ już w jednej chwili dostarczają dokładnych informacji o pacjencie, a dzięki przeciwbakteryjnej powłoce, nie dopuszczają do zakażenia.

Identyfikatory zapewniają nie tylko zachowanie prywatności i dokładności informacji o pacjencie lecz są także wygodne, trwałe oraz łatwe w skanowaniu przez cały okres pobytu pacjenta w placówce.

Opaski są dostosowane do postury pacjenta i dlatego dostępne są w trzech rozmiarach: niemowlęcym, dziecięcym oraz dla osób dorosłych.

Firma SATO jest również dystrybutorem drukarek, które przy małym zużyciu energii posiadają funkcję wydruku natychmiastowego opasek identyfikacyjnych, jak i np. etykiet, które zostaną naklejone na pojemniki z krwią lub próbki. 

SATO TO PROFESJONALE ROZWIAZANIA W SŁUŻBIE  ZDROWIA

Produkty SATO już od wielu lat wspierają organizacje służby zdrowia na całym świecie, podnoszą standardy informatyzacji w szpitalach, są nieodzownym ogniwem w tworzeniu i integracji baz danych w instytucjach medycznych. Każdy element systemu identyfikacji można kupić oddzielnie. Oferta SATO jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. 

Sprzęt SATO został tak zaprojektowany, aby w 100% zaspokoić potrzeby środowisk szpitalnych i laboratoryjnych. Drukarki są zaopatrzone w antybakteryjne obudowy. Etykiety i opaski identyfikacyjne wyprodukowane zostały z materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne, takie jak: ścieranie, płyny fizjologiczne, środki chemiczne, itp.

Tagi: sato