Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Carestream Health ogłasza podwyżkę cen filmów przeznaczonych do wykonywania zdjęć radiologicznych

MedicalOnline.pl | 2011-05-04
Warszawa, 29 kwietnia 2011 - firma Carestream Health ogłosiła ogólnoświatową podwyżkę cen wszystkich swoich filmów przeznaczonych do  obrazowania medycznego, stomatologicznych i badań nieinwazyjnych. W niektórych regionach świata ceny filmów mogą zwiększyć się nawet o 50% i więcej.

Podwyżka ta jest konieczna w związku z wciąż zwiększającymi się cenami takich istotnych surowców wykorzystywanych w produkcji filmów, jak srebro czy poliester.

Firma Carestream Health zmienia i ulepsza procesy związane z produkcją filmów. Niestety srebro, którego cena jest istotnym elementem składowym kosztów produkcji filmów podwoiło w zeszłym roku swoją cenę, a w ciągu ostatnich szczęściu lat zwiększyło swoją wartość ponad pięciokrotnie. Ponadto, w zeszłym roku cena ropy naftowej zwiększyła się o 30% zwiększając tym samym koszty wytworzenia, transportu i pozyskania pochodzącego z ropy naftowej poliestru wykorzystywanego w produkcji filmów.

Szczegóły związane z wysokością nowych cen zostaną ogłoszone oddzielnie w każdym kraju. Do tego czasu klienci mogą kierować wszelkie pytania związane z produktami firmy do lokalnych przedstawicieli handlowych lub autoryzowanych przedstawicieli firmy Carestream Health. W Polsce jest to firma Skamex.

Carestream Health oferuje także szeroki wachlarz innowacyjnych produktów (sprzętu i oprogramowania) do obrazowania cyfrowego dostosowanych do specyficznych potrzeb swoich klientów. Więcej informacji o produktach i systemach obrazowania cyfrowego firmy Carestream Health można znaleźć na stronie www.carestream.pl