Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

UHC Medical Informatics zmienia nazwę na CompuGroup Medical Polska

MedicalOnline.pl | 2011-03-21
Firma UHC Sp. z o.o. obecna na polskim rynku informatyki medycznej od 15 lat, w połowie marca 2011 roku przyjmuje nazwę holdingu, którego jest częścią od 2006 roku - CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. 

Pełna przynależność do międzynarodowej organizacji to nie tylko stały wzrost potencjału biznesowego i technologicznego, ale również możliwość korzystania ze światowego know how, kultury pracy oraz standardów obsługi Klienta.

CompuGroup Medical jest jedną z wiodących firm sektora eHealth na świecie, zatrudniającą ponad 3 tysiące pracowników. CGM prowadzi działalność w większości krajów Europy, Ameryce Północnej (USA) i Południowej, Azji, Afryce oraz Oceanii, obsługując blisko 370 tysięcy Klientów. Produkowane przez CompuGroup Medical oprogramowanie projektowane jest z myślą o wspieraniu organizacji pracy oraz podnoszeniu efektywności Jednostek Służby Zdrowia. Unikalna technologia WWW, wsparta koncepcją EPR (Elektroniczny Rekord Medyczny), umożliwia gromadzenie oraz dostęp do kompletnych danych medycznych pacjenta za pośrednictwem przeglądarki WWW.