Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Defibrylator Lifeline AED sprawdza się w akcji

Medline | 2011-01-29
Defibrylator Lifeline AED sprawdza się w akcji

DEFIBRYLATOR AED LIFELINE

Firma Medline Sp. z o.o. jako bezpośredni dystrybutor i dostawca defibrylatorów Lifeline AED do sieci Auchan postanowiła uhonorować pracowników ochrony marketu Auchan, którzy w dniu 02.12.2010r. dzięki użyciu defibrylatora Lifeline AED uratowali życie klientowi sklepu.

Dnia 31.01.2011 nastąpi wręczenie nagród dla panów Roberta Hołubowskiego i Łukasza Jankowskiego za postawę godną naśladowania oraz podziękowanie dla sieci Auchan za umożliwienie dostępu do defibrylatorów i zapewnienie bezpieczeństwa klientom w swoich placówkach. 

Spotkanie odbędzie się na terenie marketu Auchan Kołbaskowo k. Szczecina   (Ustowo 45, Szczecin), a firmę Medline Sp. z o.o. będą reprezentowały – Dyrektor Handlowy Katarzyna Jasińska oraz Product Manager działu Ratownictwo Medyczne, Marta Kopecka.

O akcji z użyciem naszego defibrylatora w markecie Auchan w Kołbaskowie oraz wcześniej (X’2010)  w Krakowie przez studentów medycyny, pisała Gazeta Wyborcza i Głos Szczeciński – kopie artykułów znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://medline.pl/index.php?name=news&oId=21 .

Medline Sp. z o.o. jest nie tylko dystrybutorem i dostawcą defibrylatorów, ale zapewnia szkolenia dla użytkowników i propaguje ideę szerokiego dostępu do defibrylatorów poprzez akcję „Bezpieczne serce miasta”. Ważne jest, aby defibrylatory były dostępne w miejscach użyteczności publicznej ( urzędy, biblioteki, zakłady pracy, itp.), bo zwiększają bezpieczeństwo przebywających tam osób.

Defibrylator Lifeline AED jest prosty w użyciu - to urządzenia dla laików bez przeszkolenia medycznego. Samo analizuje EKG poszkodowanego i dostosowuje wstrząsy do potrzeb oraz ma funkcję instrukcji głosowej, która prowadzi użytkownika poprzez etapy defibrylacji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, gdyż postawa, którą wykazali obaj Panowie powinna być wzorem do naśladowania – należy zachęcać ludzi do udzielania pierwszej pomocy i propagowania idei szerokiego dostępu do defibrylatorów w Polsce.