Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Zmiana podatku VAT w słuzbie zdrowia, seminarium online

www.abc.com.pl
1 stycznia 2011 r. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące podatku VAT od towarów i usług. Znajomość nowych regulacji prawnych jest niezbędna, przede wszystkim dla  dyrektorów placówek ochrony zdrowia, jak również lekarzy prowadzących własne gabinety 

i kliniki. Nowe przepisy  znacząco wpłyną na funkcjonowanie zakładów opieki zdrowotnej. Warto zatem sprawdzić, co i w jakim zakresie zmieni się od nowego roku. 

14 grudnia wydawnictwo Wolters Kluwer Polska  organizuje  bezpłatne seminarium dotyczące nowych przepisów VAT w służbie zdrowia. W godzinach 10.00 – 12.00 na stronie www.transmisjeonline/seminarium, podczas transmisji na żywo, najważniejsze zagadnienia dotyczące bezpośrednio służby zdrowia, omówi dr Adam Bartosiewicz, prawnik specjalizujący się w prawie podatkowym współautor m.in. Komentarza do ustawy o podatku od towarów i usług  („VAT. Komentarz” Warszawa 2010, Wolters Kluwer Polska). W trakcie trwania seminarium, internauci będą mogli na bieżąco zadawać pytania prelegentowi.  

Już teraz zainteresowani mogą przesyłać pytania na adres podatki@wolterskluwer.pl. 

Partnerem merytorycznym seminarium jest Vademecum Doradcy Podatkowego – baza prawna dla doradców podatkowych, Serwis  Prawo i Zdrowie – baza prawna dla menedżerów ochrony zdrowia oraz Przegląd Podatkowy – miesięcznik profesjonalnego doradcy Podatkowego.

Seminarium na temat nowelizacji ustawy o podatku VAT, dotyczące służby zdrowia, jest pierwszym z całego cyklu. Więcej informacji o kolejnych wydarzeniach na stronach www.abc.com.pl, www.doradcapodatkowy.abc.com.pl 
Kontrowersje w Pediatrii
08.02.2019MedicalOnline.pl
Technologie w medycynie
21.03.2019MedicalOnline.pl
więcej
Kontrowersje w Pediatrii
08.02.2019MedicalOnline.pl
Technologie w medycynie
21.03.2019MedicalOnline.pl
więcej