Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

XII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Alergologów i Pneumonologów

www.symposion.pl
XII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Alergologów i Pneumonologów

XII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Alergologów i Pneumonologów
Data: 24-09 - 26-09-2010
Miejsce: Kazimierz Dolny, Hotel Król Kazimierz, ul. Puławska 86


http://www.symposion.pl/konferencje-i-kongresy/5?orderBy=StartDate&archive=False

Zapraszamy Państwa do udziału w XII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Alergologów i Pneumonologów. Kolejny raz spotykamy się w niezwykle pięknym i magicznym miejscu jakim jest Kazimierz Dolny.
Bogaty program naukowy, znamienici Wykładowcy, atmosfera miejsca oraz sprzyjający obradom klimat miasta pozwoli się Państwu skoncentrować na trudnych i ciekawych zagadnieniach współczesnej alergologii i pneumonologii.
Podobnie jak na poprzednich Konferencjach, zaplanowaliśmy warsztaty spirometryczne i immunologiczne, praktyczne sesje naukowe, spotkania z ekspertami, sesję doniesień oryginalnych oraz ciekawy program towarzyski. Mamy nadzieję, że i tym razem tak licznie przyjadą Państwo do Kazimierza, do czego gorąco zachęcamy.

Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wypełnienie formularza na oficjalnej stronie (zielony link po prawej stronie), w zakładce "Rejestracja".

Na tej stronie znajdą Państwo także wiele praktycznych informacji związanych z dojazdem do Kazimierza, noclegami, opłatami itp., a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania Zespół Symposion służy pomocą.