Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Kosmetologia w ,,Ventriculusie”

MedicalOnline.pl | 2010-09-21
Leszczyńskie Centrum Medyczne ,,Ventriculus” poszerzyło w tym miesiącu swoja ofertę o Studiu Zdrowia i Urody Yasumi, świadczące usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.  

- Nawiązaliśmy współpracę z kaliską firmą Yasumi, prowadzącą w Polsce sieć Instytutów Zdrowia i Urody,  bowiem uznaliśmy, że zabiegi, jakie otrzymują w Studio  osoby korzystające z naszych usług medycznych znakomicie uzupełniają nasz cel, jakim jest dbałość o zdrowie fizyczne i psychiczne pacjentów - mówi Teresa Baranowska, wiceprezes zarządu ,,Ventriculusa”

Gabinety Yasumi wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt specjalistyczny, oparty w dużej części na urządzeniach stosowanych również w medycynie i rehabilitacji.

Filozofia działania firmy Yasumi oparta jest na idei wellness, wyrażającej dążenie do dobrego samopoczucia i zdrowia – harmonii między ciałem, duchem i umysłem..

Firma Yasumi przygotowuje nowy program, skierowany wyłącznie do rynku medycznego.  Program pod marką ,,Yasumi Cell-Q Med"  skoncentrowany jest głównie na leczeniu otyłości, ale uzupełniają go zabiegi z zakresu kosmetyki i szeroko  pojętej medycyny estetycznej.