Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Zaproszenie na III Polski Kongres Genetyki, Lublin 2010

Wydawnictwo Naukowe PWN
Zaproszenie na III Polski Kongres Genetyki, Lublin 2010

Zaproszenie na III Polski Kongres Genetyki, Lublin 2010

Komitet Organizacyjny III Polskiego Kongresu Genetyki, Polskie Towarzystwo Genetyczne i Polskie Towarzystwo Genetyki Człowieka mają zaszczyt zaprosić Państwa na Kongres, który odbędzie się w dniach 12-15 września w Lublinie.

     Genetyka jest jedną z najprężniej rozwijających się nauk biologicznych, której spektakularne osiągnięcia mają znaczenie nie tylko poznawcze, ale także aplikacyjne w wielu dziedzinach życia człowieka. Rozwój genetyki ma bezpośredni wpływ na nauki medyczne, diagnostykę chorób genetycznych, medycynę sądową i rozwój współczesnej biotechnologii. Kongres stanowi szerokie forum, na którym naukowcy, doktoranci i studenci zajmujący się genetyką człowieka, genetyką zwierząt, roślin i mikroorganizmów spotkają się, aby przedstawić swoje osiągnięcia i dyskutować nad najnowszymi problemami genetycznymi. Mamy nadzieję, że program naukowy Kongresu spełni Państwa oczekiwania, a spotkania zaowocują nowymi kontaktami naukowymi oraz inicjatywami wzajemnej, owocnej współpracy.

     Organizatorem Kongresu jest Instytut Mikrobiologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, a współorganizatorami, Uniwersytet Przyrodniczy i Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Obrady będą odbywać się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego zlokalizowanym w Miasteczku Akademickim w centrum Lublina. Poza wspólnymi spotkaniami naukowymi oferujemy Państwu także możliwość zwiedzenia pięknych okolic Lublina, tj. Kozłówki i Kazimierza nad Wisłą.

     W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam na III Polski Kongres Genetyki w Lublinie.


Prof. dr hab. Anna Skorupska
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

http://www.pkg2010.umcs.lublin.pl/