Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Wystawa sprzętu i aparatury medycznej MEDTEC Ireland

Ambasada Irlandii w Polsce
Wystawa sprzętu i aparatury medycznej MEDTEC Ireland

W dniach 22 – 23 września 2010 r. odbędzie się w Galway już po raz 10-ty największa w Irlandii wystawa sprzętu i aparatury medycznej MEDTEC Ireland.

Informacje nt. wystawy dostępne są na stronie internetowej: http://www.medtecireland.com/. Ubiegłoroczna wystawa MEDTEC Ireland zgromadziła ponad 120 wystawców z Irlandii, USA, Chin, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwajcarii i Czech. Prezentowane były na niej zarówno gotowe urządzenia i aparatura medyczna jak i komponenty i podzespoły mające zastosowanie w tej branży. Odwiedzający wystawę reprezentowali firmy produkcyjne i handlowe z branży medycznej, ośrodki badawczo-rozwojowe i uniwersyteckie oraz szeroko rozumiany sektor usług medycznych (zarówno publiczny jak i prywatny). Wystawie towarzyszyła konferencja poświęcona najnowszym rozwiązaniom innowacyjnym w medycynie.

Podczas tegorocznej wystawy Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie po raz pierwszy zorganizuje stoisko informacyjno – promocyjne, na którym prezentowane będą możliwości współpracy biznesowej polskich firm z sektora sprzętu i aparatury medycznej z rynkiem irlandzkim. Na stoisko bezpłatnie eksponowane będą materiały marketingowe polskich przedsiębiorców z branży medycznej zainteresowane eksportem do Irlandii. W przypadku przyjazdu na wystawę przedstawicieli polskich firm będzie istniała możliwość skorzystania ze stoiska WPHI do przeprowadzenia rozmów biznesowych.

Poniżej podajemy dane tele-adresowe WPHI w Dublinie, gdzie można przesyłać materiały promocyjne (w jęz. angielskim) bądź uzyskać dodatkowe informacje nt. wystawy MEDTEC Ireland:

Embassy of the Republic of PolandTrade and Investment Promotion Section
4 the Vicarage, St. John’s Road                                                                 
Ireland
Tel: +353 1 269 1370
Fax: +353 1 269 7662
e-mail: promotion.dublin@trade.gov.pl