Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

PROFEMED-nowa placówka Grupy LUX MED

www.profemed.pl | 2010-06-28
PROFEMED-nowa placówka Grupy LUX MED

PROFEMED  to nowa, specjalistyczna przychodnia lekarska, której oferta skierowana jest do Pacjentów indywidualnych, nie posiadających abonamentów medycznych. Placówka działa w oparciu o najwyższe standardy lidera prywatnej opieki medycznej w Polsce - Grupy LUX MED. Dzięki temu Pacjenci mają dostęp do kompleksowej opieki medycznej i nowoczesnej infrastruktury.

Zespół PROFEMED składa się z kilkudziesięciu specjalistów wielu dziedzin medycyny: alergologów, diabetologów, dermatologów, dietetyków, chirurgów, endokrynologów, ginekologów, gastroenterologów, internistów, kardiologów, laryngologów, nefrologów, neurologów, okulistów, onkologów, ortopedów, proktologów, pulmonologów, urologów oraz diagnostyki USG. Wielu z nich ma tytuł profesora lub doktora nauk medycznych.

W ramach PROFEMED działa także specjalistyczna poradnia leczenia ran przewlekłych. Oprócz szerokiego zakresu konsultacji dostępnych w przychodni PROFEMED, jej Pacjenci mogą również korzystać z usług nowej placówki PROFEMED Rehabilitacja.

Przychodnia PROFEMED znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ul. Racławickiej w Warszawie. Do jej atutów należy łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu bezpośrednio przy placówce. Rezerwacja terminów wizyt możliwa jest pod numerem telefonu 0 801 044 801 lub 22 33 22 844. Z kolei placówka PROFEMED Rehabilitacja położona jest w budynku hotelu Marriott w Warszawie.